Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a volt barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a volt barátnője adatlapját néziLehetséges, hogy még szereti őt?

Figyelt kérdés
A lány 4x dobta ki őt, a barátom mindig vissza fogadta. Már 1 éve lesz, hogy együtt vagyunk. Lehetséges, hogy érez iránta valamit? Vagy csak kíváncsiságból nézi? CSAK normális válaszokat kérek!!
2012. márc. 16. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát mi erre nem tudunk választ adni.

Lehet szereti, lehet kíváncsi.

2012. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NAgy valószínűséggel igen az a lány 4x dobta ki mi akadályozná meg,hogy 5x-re is megtegye?
2012. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szereti, de attól még simán lehet, hogy foglalkoztatja a személye valamiért. (Én is ránézek időnként az exem adatlapjára, pedig már nem vagyok szerelmes belé.)
2012. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta barátom, hogy ő már nem menne vissza hozzá! Én bízom benne. Néha én is ránézek ex adatlapjára, de csak meglesem, nem nézem képeit. Kicsit félek. :/
2012. márc. 16. 08:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes volt az nem múlik el nyomtalanul. Lehet hogy korai volt belemennie ebbe a kapcsolatba, de bízz benne, mert ez minden kapcsolat alapja.
2012. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még szereti..sőt! 5x-re is vissza fogadná a csajt. Ha szerette a csajtakk az nem múlik el csak úgy...
2012. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már egy éve együtt vagytok akkor valószínű, hogy nem véletlen van veled, és szeret téged.
2012. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám:( Mi is egy éve vagyunk együtt, és nemrég amikor éppen kerestem valamit a gépén előzmények között láttam h megnézte a volt barátnőjét,de az összes fotós mappáját.Nagyon rosszul esett és kérdőre vontam, de a végén veszekedés lett belőle és semmit nem tudott mondani. Én sem tudtam eldönteni h most ezt csak kiváncsiságból tette vagy miért,mert előtte meg elkezdted dumcsizmi a volt barátnője lányuncsijával és gondoltam ez nem lehet véletlen.
2012. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2012. márc. 17. 09:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó: Engem megnyugtattak, hogy csak kíváncsiságból nézte.Nem kérdeztem én rá, mert tudtam, hogy akkor veszekedés lenne belőle, mert nem rég én is elküldtem a volt barátom adatlapját, de csak véletlen :S Szóval te is nyugodj meg, biztosan szeret. Csak kíváncsi volt hogy mi van vele:)
2012. márc. 17. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!