Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig megnézitek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megnézitek a párotok adatlapját iwiwen, myvipen és egyéb közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
És milyen gyakran?
2009. dec. 24. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Naponta, többször. :) Főleg, ha nem beszélünk.
2009. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Öööö, nem.
2009. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én soha. Bár én látom minden nap, szóval feleslegesnek tartom. Amikor 10 napig nem találkoztunk, megnéztem többször is, mert hiányzott.

21/L

2009. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Szinte soha. Mit nézegessem? ismerem. :)
2009. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miután együtt élek vele, így nem szoktam nézegetni az adatlapjait...

De ha nem élnék vele együtt, akkor sem nézegetném naponta többször az adatlapját...Felesleges is folyton ugyanazt az adatlapot nézegetni...

Aki nézegeti, az még baromira szerelmes...11-22 éves korig jellemző lehet valakire, de később már "furcsa"...

2009. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szinte soha nem nézem, hiszen ismerem.
2009. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
néhány havonta ránézek, pedig tudom hogy semmi változás, de leginkább csak akkor mikor már halálra unom magam. neki nincs is rajta nagyon mit nézegetni. én is hülyeségnek találom a nézegetést.
2009. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
inkább élőben nézegetem, iwiwen soha.
2009. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kurpi urfi ***** válasza:
Ja, mikor rám jön.
2009. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 General ***** válasza:
Szerintem 1 év alatt kb 3-4szer. De azt is általában azért, mert kíváncsi vagyok, hogy melyik képét rakta ki
2009. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!