Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy srácot más valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy srácot más valamiért is szeretni mint azért mert "helyes, jóképű"?

Figyelt kérdés
Csakmert minden lány akit ismerek, csak ezt nézi egy fiúban. (21/F)
2012. márc. 16. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ja, ha a csaj is ronda.
2012. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
akkor lehetséges. így értettem, csak kicsit elb*szarintottam.
2012. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért mert még felszínes gyerekek.
2012. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
igen lehet.. nagyon sok minden van ami másért szeretni lehet. Én csak attól félek hogy késöbb találok egy olyat aki ugyan olyan mint ő csak egy picivel jobb.. helyesebb és jobban néz ki.
2012. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen lehet. ugyanúgy mint nem szép csajt is lehet másért szeretni.
2012. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Anthrax az egy jó zenekar, nem ilyen b*zis.

De te nem te az a srác vagy aki állandóan sirdogálsz a magasságod miatt? mert mindig látom mindenhol a kommentjeid :D

2012. márc. 16. 20:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Anthrax, az király banda:-D.
2012. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet.. jó persze minden lány egy kocka hasú félistenről álmodozik ,de egyébként a legtöbb lányt idegesítik az ilyen pasik.. mert aki nagyon jól néz ki , az nagyon beképzelt is.. és úgy váltogatja a barátnőit , mint a nadrágját.. legalábbis engem irtóra taszítanak ezek a "páva" fiúk.. És sokkal szívesebben összejövök , egy kevésbé helyes értelmes sráccal..
2012. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
"Minden lány egy kockahasú félistenről álmodozik" aztán kap egy embert, aki 10 évvel a házasság után hájas, kopasz, testszőrös, igénytelen lesz, aki megcsalja, úgy fogják hívni: "Gyermekeim apja".
2012. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó, te tán nem csorgatod plaboy nyuszik után a nyálad! Ez nem jelenti azt, hogy komoly kapcsolatot is el tudsz képzelni vele, nem igaz? Dehogynem!
2012. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!