Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A huszonéves koruk elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves koruk elején járó lányok hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval...rövid leszek. 23 éves vagyok, átlagos srác, átlagos mennyiségű tapasztalattal a lányok terén. A problémám ott kezdődik, hogy egyik nap rájöttem, hogy mióta telik-múli az idő felettem, egyetlen dolog nem változott...még mindig 16-17 éves lányokkal ismerkedem és jövök össze és egyre kellemetlenebb, mert számomra már komolytalanok. Szeretnék egy komolyabb 20-23éves lányt, de fogalmam sincs miről lehet velük beszélgetni, mi érdekli őket, hol ismerkednek...szóval...semmit nem tudok róluk megállapítani, nem úgy mint egy fiatalabb lányról akik mindig tartoznak valahová életfelfogásban,stílusban,zenében stb. Akikkel iskolában találkozom huszonévesek azokkal esélytelen a dolog mert a divaton meg a tanuláson kívül semmi más témáról nem lehet velük beszélgetni.

Szóval...hogyan kezdjek hozzá 20-23 éves lányokkal ismerkedni?


2012. márc. 16. 22:15
 1/9 lila nyuszi ***** válasza:
Neten, parkban, kávézóban, buszon/vonaton, Duna parton.
2012. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És miről lehet velük beszélgetni?
2012. márc. 16. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehol :) Élem a világomat és várom, hogy egyszer csak belépjen az életembe :)
2012. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És merre lehet belépni az életedbe? :)
2012. márc. 17. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Bár tudnám :)

Eddig mindenki másfelől érkezett. Valami úton módon tényleg mindig az utamba sodorja a sors azokat a férfiakat, akik említésre érdemesek. Mintha világítanának a tömegben.

2012. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. S valami érdeklődési kör, esetleg életstílus? Ez fiatalabb lányoknál könnyebb, mind tartoznak valamilyen "klikkbe". :)
2012. márc. 17. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Lüke, írj már neki privátba.
2012. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 e.z. válasza:
majdnem ugyanez a problémám, csak srácok terén. szóval azt mond meg h ti hova jártok el (ismerkedni, kikapcsolódni)? sztem nagyon sokan inkább otthon ülnek. buliba járni ismerkedni meg maga az útvesztő,fárasztó és hosszú távon ktg-es is... nem beszélve arról h milyen emberek vannak ott... életcéltalan kortársak :(
2012. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi általában beülős helyekre járunk vagy sehová. Pontosan azért, mert úgysem találkozunk huszonéves lányokkal, már próbáltuk néhányszor. Csak 8-9.eseket látni az utcákon. Buliba én sem mennék, ismerkedni főleg.
2012. márc. 17. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!