Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehetett a probléma velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a probléma velem?

Figyelt kérdés
Szakított velem egy hónapja a barátnőm hogy nem szerelmes belém, aztán nem tudta eldönteni mi legyen mégis összejöjjünk vagy sem, aztán végleg kidobott, míg játszott velem addig teljesen tönkre mentem minden tekintetben. Ha találkozunk egy szórakozó helyen figyeljük egy mást pedig tudom hogy nem kaphatom soha vissza azt a csökönyös libát, és én ezek után is vissza szeretném kapni. Miért nem tudom elengedni?
2012. márc. 17. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz dolog. Saját tapasztalataim alapján ez hónapokba évekbe telhet. Erre tényleg csak az idő a gyógyír.

Sok sikert (:

2012. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok a volt barátommal.. legszívesebben gyűlölném.. és részben gyűlölöm is.. mert olyanokat csinált , hogy azt sem érdemli meg hogy leköpjem ha szembe jön velem az utcán.. és bár nehéz bevallani ,de most is odáig vagyok érte.. nem tudom miért.. ha meglátom zavarba jövök , érdekel mit csinál , miért néz engem.. és ha oda jön beszélgetni és netalán elküldöm a sunyiba , úgy megsajnálom.. szóval ez biztos valami kémia mert azt sosem értettem.. :/ :)
2012. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!