Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok a barátotoktól hogy bemutasson titeket a szüleinek?

Figyelt kérdés
Kort is legyetek szívesek!
2012. márc. 17. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

1 idő után igen.. ez nálunk már a járásunk előtt megtörtént, vagyis az anyukajanak bemutatott.. jujj, de en ilyenkor mindig tiszta ideg vok :D



21, l

2012. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is elvárom ezt egy idő után, a barátom egy kisebb családi összejövetelre hívott el engem és ott mutatott be a szüleinek meg a nagyszüleinek és a család barátjának is. Elképesztően jó fejek voltak:) Persze ezt én is viszonoztam hogy bemutassam a szüleimnek, igaz anyámnak már nem kellett mert ő korábban dolgozott már vele együtt kb 1 éve :)
2012. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként 22/N
2012. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a családi összejöveteleken kerül sor ilyenre általában, ha valaki beakarja mutatni az aktuális párját.

Én személy szerint egy idő után azért bemutatom, de csak egy bizonyos idő után, ha már biztos a dolog.

2012. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem várom el, változo amugy is h ki mit hogy. van aki vár kicsit, h most akkor komoly lesz-e a dolog. az elején ismerkedös fázisban még nem mindenki mutatja be. van akik azért nem mert messze laknak. én még a kiszemeltet is bemutattam anyámnak, ha épp ugy volt :d meg attol is függ h milyen az anyuka. van aki azért nem viszi haza ujdonsült barinöjét mert tudja h az anyja nagyon kritikus, nem akarja rögtön a mélyvizbe lökni a lányzot :D


minden barátom anyjával joban voltam, meg mivel sürün átjártam hozzájuk akár csak átugrani valamiért, általában elöbb v utobb összefutottunk. vagy volt h átugrottam és csak anyuka volt otthon. hát megvártam emberem :d


mostani párom 1 hét után hazavitt, bár messze lakott. suliban ismerkedtünk meg, ö is én is messze laktunk a helytöl. hazavitt. szülei kb fél évig utáltak, már imádnak, nyaralni is együtt járunk. de kiállt értem mert szeretett, ugyh megszerettek ök is :) mondjuk mi amugy is az elsö héttöl kezdve együtt is élünk kb, és ennek már 4 éve :D


24

2012. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!