Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes őszintének lenni ( (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes őszintének lenni ( ( (lent) ) )?

Figyelt kérdés
Ha nektek bejön egy lány vagy fiú, akkor mit csináltok, megmondjátok őszintén, hogy mit éreztek iránta még ha nem is vagytok benne biztosak, hogy ez kölcsönös, vagy inkább vártok a másikra, hogy történjen valami, vagy próbáltok célozgatni inkább? Tapasztalatokat is írjatok, kinek mi jött be jobban?
2012. márc. 17. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Érzések nincsnek, amíg nem ismered a másikat. Egyedül a sexuális vonzódást fogadnám el. Nem vagyok senkinek a szaros kis álomképe.
2012. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ismerem a másikat, érezni fogja nekem, hogy fontos, hogy jól elvagyok vele. Aztán jöhet a célozgatás, de nem ez a mellébeszélős, szunyi valami. Az érzéseim pedig kimutatom.

A szeretetem a barátaimnak is kimutatom. Szóval a nőnek megint csak a sexuális vágyam tudnám kimutatni, meg azt, hogy ő különlegesebb nekem.

2012. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Végülis, ha tetszik valami művem valakinek, az lehet irántam egy pozitív érzés. De attól teljesen kibukok, ha egy idegen f...sz, nem tudom rólam semmit, de már halálosan szerelmes.

Vagy primitívnek nézem vagy azt hiszem, hogy rosszat akar.

Az érzéseket ki kell mutatni, ha nem kerülsz baja miattuk.

De azoknak nem olyannak kell lenni, hogy azzal megöld a másikat.

2012. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mózest kérded ő azt mondja h igen mert a 10 parancsolatban benne van h ne hazudj!


Ha engem kérdezel akkor sz@rsz a világra, mert sneki sem őszinte teljesen4

2012. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod az a gond az oszinteseggel, hogy sokan nem tudjak ertekelni. Ha oszinte vagy (ez nem csak a kerdesedre igaz) akkor sok haragost gyujtessz magadnak, keves baratod lesz. Igyekszem mindig oszinte lenni, de neha muszaly elkerulnom az oszinteseget (probalom nem ketszinuseggel, meg hazugsaggal, max hallgatassal).

A kerdesedre a valaszom: attol fugg kinek akarod megmondani, ha tudja ertekelni az oszinteseged es a batorsagod akkor mond meg neki, de van akiknek izgalmasabb kerulgetni es vegre egymasra talalni.

2012. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na jó a tetteim miatt is tudok kiváltani pozitív vagy negatív érzéseket. Kicsit rosszul fogalmaztam. Csak annyi a lényeg, hogy ha valaki ezért ölni tudna értem és önzőn magának képzel, arra allergiás vagyok. Ha egy képbe szeretnek bele és nem belém. Talán a beleszeret rész még nem is taszít, hisz ki nem szereti, ha szeretik?

Inkább az értetlenséget nem bírom, az alaptalan h

2012. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ.

Nálam most az történt, hogy két év kihagyás után visszamentem táncolni, csak így időtöltés szinten, mert már hiányzott nagyon. Neten találtam táncpartnert, és itt kezdődtek a "gondok":) Annyira jól érzem magam a csajszival, hogy egy sima táncóra helyett az a két óra amitt együtt töltünk és beszélgetünk, a heteim fénypontjai:) De sejtéseim szerint van barátja, szóval én biztos nem fogom csak úgy megmondani neki a dolgokat, mert akkor táncpartnert is bukok:) Szóval finoman, de igyekszem célozgatni, vittem neki virágot nőnapra meg névnapjára, ilyenek:) Várakozó álláspontra nem helyezkedem, mert annak friendzone lesz a vége örökre, amit nem szeretnék. Bár amilyen jókat beszélgetünk, még azt is bevállalom, hogy ő csak barátként tekint rám:D


A lényeg, hogy azért célozgatni érdemes, legfeljebb nem veszi a lapot. Azt már el tudod dönteni, hogy ez tudatos-e részéről (ekkor kell leállni:)), vagy tényleg nem veszi észre, ekkor már konkrétabbra kell váltani:)

2012. márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!