Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes a szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes a szerelemre és egy igazi kapcsolatra várni?

Figyelt kérdés
Nemsokára betöltöm a 20-at és hát el tudjátok képzelni, már én is vágyom a szexre, valamikor kevésbé, valamikor viszont alig bírok magammal. De egyszerűen nem bírom megtalálni a megfelelő pasit, nem tudok beleszeretni senkibe sem. Már egyre jobban hiszem azt, h velem van a baj. Másrészt viszont nincs lehetőségem nagyon társaságba járni, nincsenek igaz barátaim (a régiekkel eléggé megszakadt a kapcsolatom, mióta egyetemisták lettünk, elhanyagolnak, hiába próbálom velük tartani a kapcsolatot, úgy érzem, csak egyoldalú a dolog, ők már nem foglalkoznak velem. Új barátaim nincsenek, bár igaz, számtalan emberrel lettem jóban, de úgy nem tárulkoztunk ki egymásnak, h sulin kívül együtt járjunk társaságba). Így bulizni nem járok gyakran, csak néha egy-egy egyetemi diszkóba, de nem vagyok az a típus, aki hagyja, h egy részeg pasi rámásszon és ő vegye el a szüzességem (pl. múlt héten is hasonló dolog történt, egy részeg eléggé rám mászott, alig tudtam levakarni). de már belefáradtam, h az igazit keressem. Egy normális pasira vágyom, aki tetszik (nem feltétlenül a leghelyesebb pasik tetszenek, elég fura ízlésem van, ezt már mondták párszor), de nem tudom, meddig érdemes rá várni... azt hiszem, ha erre várok, akkor örökké szűz maradok.
2012. márc. 16. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
türelem, ne add fel a reményt :) igaz, h tavasz van, hormonok meg minden, de nem szabad kétségbe esni!!!
2012. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet.
2012. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi az a fura ízlés?


Egyébként határ nincs, amíg jónak érzed, valaki csak megtalál.

2012. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát én is egy normális lányra vágyom aki tetszik és akivel szerethetnénk egymást meg stb, de most mit lehet tenni... Én már lassan 21 leszek, nem érzem, hogy le lennék maradva valamiről. Járj nyitott szemmel és biztos találsz normális pasit.
2012. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
fura ízlés: régen a bnőim kiröhögtek, h milyen pasik tetszenek. most pl. a húgom is. nem az jön be, mint a többségnek.
2012. márc. 16. 22:48
 6/16 anonim ***** válasza:
mit tartanak furának, mi tér el az ízlésedben, az övéktől?
2012. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan. nem jönnek be a mostani lányos fiúk, az érettebbek és a férfiasabbak tetszenek.
2012. márc. 16. 22:51
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Attól, hogy neked nem az ilyen Pattinson félék jönnek be, még nincs fura ízlésed. Sőt...
2012. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
normális izlésed van nyugi
2012. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nem tűnik úgy, hogy irreális igényeid lennének, akkor meg mi a kérdés, hogy lefeküdj-e valami random pasival, csak azért, hogy ne legyél szűz? Szerintem ne....
2012. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!