Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem, szeretem még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, szeretem még? Miért hidegültem el tőle, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lassan egy éve együtt vagyok a párommal, és...az utóbbi időben valami megváltozott. Már nem teljesen úgy érzek iránta mint régebben...Szeretem de nem biztos hogy szerelemből...Fogalmam sincs mit tegyek, sok volt most minden nekem, elég nehéz dolgok voltak. De már nem kívánom őt, és nem csak őt, de magát a szexet sem, és nem csak, hogy vele nem, de egyáltalán nem érdekel most a szex, vagy bármi ilyesmi. Nem akarok szakítani vele. Mindig attól félek, hogy meg fog csalni, mert alig van köztünk intim kapcsolat. Szerintetek hogyan hozzam rendbe a dolgokat? Amúgy ezt mind elmondtam neki, és nagyon szomorú most, mert azt mondta, hogy ő nagyon szeret, úgy mint eddig. Mi történt velem? Kérlek segítsetek, hogyan hozzak rendbe mindent. Az olyan válaszokra, hogy a szakítás lenne a legjobb megoldás, nem vagyok kíváncsi! Én azt akarom, hogy olyan legyen minden mint volt.
2009. jún. 12. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A világ egy változó valami. Nem lesz már olyan, mint volt, ezt borítékolom. Ha ezen túl lépsz, akkor a jó hír, hogy lehet még jó. Másképp jó. Érdekes módon itt általában lepontozzák, ha szakember segítségét javasolom. Nem érdekel, most sem lesz ez másként. A leírtak alapján a gond elég nagy ahhoz, hogy foglalkozz vele. Viszont az információ túl kevés, hogy akár csak tippelni is lehessen, mi a baj. El kell jutnod egy olyan szakemberhez, akiben meg tudsz bízni, és képesek vagytok együtt felderíteni a problémád mibenlétét. (Direkt nem mondom, hogy megoldást találni rá, az csak egy következő lépés.)


Szerintem az nagyon jó, hogy Te magad rálátsz a problémára és a barátoddal is meg tudtad beszélni. Sokan nem jutnak el eddig sem. Így, ha mindketten akarjátok a másikat, együtt is elmehettek családterápiára vagy akár szexuálpszichológushoz.


(Elég nehéz ellenállnom, hogy leírjam néhány tippemet és hülyét csináljak magamból, de nem teszem, mert csak Neked tennék vele rosszat.) ;o)

2009. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is olyannal beszéld meg, aki jó tanácsot tud adni, egyetértek az első válaszolóval.

Másrészről viszont ha nincs szex, attól még intimitás lehet. Egy ölelés, egy odabújás, egy csók, egy simogatás... Amíg nem érzed magad késznek arra, hogy újra legyen szexuális kapcsolat köztetek, addig próbálj máshogy közeledni felé. :)

2009. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Olyan téren szokott lenne intimitás, hogy odabújok mellé stb. Csak már például csókolózás közben nem kívánom meg őt:( Kedves első válaszoló, azért kíváncsi lennék az ötleteidre, szerintem nem ártanál vele! És ha nem javul a helyzet, akkor szakember lesz a vége, de addig azért még megpróbálunk együtt változtatni rajta. Ehhez szeretnék ötleteket kérni.
2009. jún. 12. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy 1-1,5 év együttjárás után szokott "megváltozni" egy kapcsolat jellege, mikor már eléggé megismeri egymást a két ember. Ez teljesen normális. Ilyenkor kezd a szerelem átalakulni szeretetté, kötődéssé, ezzel nincs semmi gond. Beszéltél már vele erről? Gondolok itt főleg a szexproblémákra, mert azzal gond lehet, ha esetleg ő meg gyakrabban igényelné a szexet. Bár írtad, hogy ő még mindig ugyanúgy szeret, mint eddig, tehát gondolom, ez nem zavarja, de azért érdemes lenne leülni, és megbeszélni a dolgokat. Próbáljatok olyan programokat szervezni, amiket régebben, mikor elkezdtetek járni; ezek felelevenítik a szép emlékeket! Sok szerencsét és kitartás! ;)
2009. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!