Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4éve elváltam nagyon magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leander0101 kérdése:

4éve elváltam nagyon magam alatt voltam. Belementem egy kapcsolatba anyagi biztonságban érzem magam de őt nem szeretem viszont beleszerettem egy másik lányba aki viszont el van havazva anyagilag Ti melyik utat választanátok?

Figyelt kérdés

2011. nov. 18. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki a gazdag lányt és gyere össze a csóróval... Sose azt nézd mennyi pénze van, hanem hogy milyen belülről meg hogy szereted-e... Csak az mellett lehetsz boldog akit szeretsz, még ha a híd alatt éltek akkor is!
2011. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
KennyMcCormick :DDD ez hatalmas...és ironikus pont itt :)
2011. nov. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyire van elhavazva anyagilag? Ha komoly hitelei vannak és hasonló, én nem erőltetném a dolgot. A pénz nem boldogít, de jó, ha van. Sógoromék most vettek fel hitelt a hitel törlesztésére, kész rémálom az életük.
2011. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

a szívedre hallgass, ne az eszedre.. ..és eléred a nirvanát


:D


(megfogalmazás lehet vicces, de fogadd meg, ha boldog akarsz lenni)

2011. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném a másik lányt.tudom h a pénz nem boldogít,de előbb utóbb konfliktusba kerülnétek a pénz hiánya miatt.Tudom mert nálunk is napi szinten vita van meg idegesség ez miatt.Le lehet pontozni én akkor is a biztos anyagiakra szavazok.
2011. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10:59 jol mondja , enis ezzen a velemennyen vagyok.de az erzelmeknek egy idö utan nem lehet parancsolni...de gondolkozz epp esszel..egyszer a szerelem elmulik!es akkor mar nem lesz vissza ut a masikhoz.
2011. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos,fel kell hozni anyagilag a csóró lányt,aztán lehet nagy a boldogság.
2011. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég gusztustalan, hogy olyannal vagy együtt, akit nem szeretsz. Nem is értem, hogy vagy képes együtt lenni egy ilyennel, de biztos én vagyok túl idealista.
2011. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább pihenj légy egy kicsit egyedül....Van még mit fejlődnöd.Aztán válassz egy harmadik ismeretlen lányt,akit minden tekintetben érdemesnek találsz magadnak párkapcsolatra,mind anyagi,mind érzelmi szinten.
2011. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!