Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 évesen még megtalálhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen még megtalálhatom az igazit?

Figyelt kérdés
16 éves korom óta a gimis-kori szerelmemmel éltem párkapcsolatban, később együtt is, nem is olyan régen szakítottunk, mert úgy láttuk, csak a megszokás tart már össze minket és sok minden nem működik. Én mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni, most nagyon el vagyok keseredve, hogy most hogyan tovább...
2012. márc. 18. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:

persze! Én 19évesen találtam meg, és te meg 26évesen fogod! Vagy 27...de ha nyitott szemmel jársz megtalálod, és nem a kor számít vagy a hely. Hanem hogy tudod, hogy ő az igazi. Amit leírtál az nagyon szomorú, és sajnálom:(

20/f

2012. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

atyaég, hát hogyne találhatnád meg! bár én nem feltétlen hiszek ebben az "igazi" dologban, de ha azt kérdezed, leszel-e még szerelmes.... hát hogy a viharba ne lehetnél??? úgy beszélsz, mintha legalábbis 50 lennél! fiatal vagy, életerős, egy csomó minden a kezedre játszik, rengeteg lehetőséged van, ebben a korban sok mindent megtehetsz, akkor mi a fenét parázol???

21/L

2012. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindenki az igazit keresi, csak senki sem találja. 22/F
2012. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Néha én is felteszem magamban ezt a kérdést...


Megtalálod, mondja az aki néha elég peeszimista ilyen ügyben


23 FFI

2012. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán azért "parázik", mert írta: "...fiatal anyuka szerettem volna lenni..." és ketyeg az a bizonyos óra...

Kedves kérdező! Nyugodj meg! Biztos, hogy meg fogod találni az "igazit" ! :) De semmiképp ne fordulj most magadba, és ne zárkózz a 4 fal közé, mert nem fog bekopogni az ajtón az illető...

2012. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jó, de ha 20 éves korában akart szülni, akkor már nem mindegy? felesleges ezen siránkozni!! még harminc alatt is fiatal anyuka, ami főleg nem is a kortól függ!!! úgyhogy kérdező NE keseredj el!!
2012. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én megértem, elterveztél, elképzeltél valamit, és nem úgy történt. de semmi baj! új tervek kellenek. nővérem 28 évesen találta meg az igazit, de van aki 30, vagy afölött...szerintem te is tudod hogy erre nincsen szabály:) majd történik aminek történnie kell!
2012. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Még lehetsz fiatal anyuka,sőt fiatalos is!Haladj a világgal én azt mondom:)


Miért ne találhatnád meg?Meg fogod találni,csak hozzáállás kérdése!

24N

2012. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig fiatal anyuka akartam lenni és sikerült is,nagyon klassz így!Az "igazi" lemaradt,de nem szabad elkeseredni.:)Sok sikert!;)
2012. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Neee, ezt a dolgot felejtsd el, hidd el a gyereknek is sokkal jobb ha érett tapasztalt anyja van, arról nem is beszélve hogy nem hiszem, hogy olyan mesés egzisztenciális helyzetben vagy hogy csak úgy el felelőtlenkedjed ezt a szülői szerepet, onnantól nincs visszaút, fel kell nevelned a gyereket.

Én inkább megvonnám a szexet semhogy ebbe az országba csináljak valakit, hogy az is szívjon a többivel, ááá abszurdisztánba bűn gyereket csinálni.

2012. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!