Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen szerintetek korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen szerintetek korai az eljegyzés?

Figyelt kérdés
A barátommal már 5 éve együtt vagyunk és már másfél éve együtt is élünk. Komoly a kapcsolat, élettársi viszonyban állunk egymással. Én örülnék neki, ha már eljegyzésre kerülne a sor, de mikor erre utaltam a barátomnak, akkor én úgy vettem észre, hogy ő még nem akarja. Én sietem el nagyon? 23 évesen ez ennyire irreális? Én azt hittem, hogy ez már pont megfelelő kor hozzá, főleg ha mindketten egymással akarunk lenne örökre.
2012. márc. 16. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 1éven belül összeházasodtok,akkor nem korai.(Ha évekig jegyben járnátok csak,akkor nincs értelme eljegyzésnek)
2012. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A megházasodásnak nincs értelme.
2012. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

megházasodni még nem akarunk 1-2 évig, megbeszéltük, hogy akkor házasodunk össze, ha befejeztük az egyetemet

csak szeretném, ha kicsit komolyabbá tennénk a kapcsolatunkat

2012. márc. 16. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
én is el vagyok jegyezve már majdnem egy éve és én csak 21 vagyok.szerintem nem korai és nem is sieted el a dolgokat.
2012. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Együtt éltek..nem elég komoly?!

Ne viccelj már.Attól, hogy van egy gyűrű az ujjadon,még ugyanúgy szakíthattok bármikor...

2012. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 viragharmat ***** válasza:
21,5 vagyok nyáron leszünk 6 éve együtt, de én nem tartom szükségesnek, pláne úgy hogy csak az egyik fél akarja, nagyon fiatalok vagyunk, sztem 25 alatt nem szükséges, hacsak nem akartok össze is házasodni, nekem a barátom már többször mondta h eljegyez megkér anyáméktól,de mondtam hogy jó ez igy ahogy most van:)
2012. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem korfüggő.

Veled egyidős vagyok, mi 9 éve vagyunk együtt. Eljegyzés nem volt, de van egy közös kislányunk, 2és fél éves.

2012. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem korai egyáltalán. Kérdés, ha már ennyi ideje együtt vagytok, miért nem akarja az eljegyzést. Amúgy valaki írta, hogy a hosszú jegyességnek nincs értelme. Miért is nem?
2012. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!