Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Tényleg elijeszt titeket ha egy lány elkezd az érzéseiről beszélni?

Figyelt kérdés
most olvastam egy cikket, ami arról szólt hogy hülyeség elmondani amit érzünk és ridegnek kell lenni. én nagyon nem értek vele egyet, mert azt tapasztaltam hogyha elmondom egy fiúnak hogy mi tetszik benne (ha látom hogy kölcsönös a dolog)akkor értékeli.
2012. márc. 18. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ijeszt el, ha elkezd házasságról és gyerekekről beszélni.
2012. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Én barátomat nem ijeszti el, csak nem izgatja. XD

Ha elkezdek erről beszélni, tévézni kezd vagy aludni. XD

2012. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Kifejezetten díjaznám. Komolyan.


Sőt, ha a lányzó' elutasít, akkor is elmondhatná, hogy mi a gondja velem, mert eddig arra sem méltattak... De "változz". De akkor miben, könyörgöm?!

2012. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

DEhogy, épp erre vártam, de sajnos sosem kaptam meg! :/


Egy lány engem is szerethetne már végre viszont!

2012. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd is le neki!
2012. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem szeretem az olyan"értelmes"cikkeket,mert hülye tanácsokat adnak és ezt követik az emberek!Ez egy baromság!Már elnézést!:)Szerintem az a jó,ha elmondja a lány,hogy mit érez!Ha nem hallgatják meg,nem tiszteli a nőt és én nem szeretem az ilyen embereket,akik nem törödnek a barátnőjük érzéseivel!Mert igenis fontos ez!Én szeretném ha elmondaná(már valaki),mert kíváncsi vagyok rá!Mindenre,amit érez,gondol....,stb:)Mert fontos nekem az illető!De ez az én vélememényem:)
2012. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!