Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, aki képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki képes normális tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.


29 éves budapesti férfi vagyok, utóbbi időben nem igazán sikerül olyan lányt, társat találnom, akivel komolyabbra fordulhatna a helyzet.


Legutóbbi két alkalommal csúnyán átvertek. Nem sajnáltatni akarom magam, csak az ilyen nyomot hagy az ember személyiségén, az enyémen is.

(tanulság férfitársaimnak: sose bízz a lány jogsi-oktatójában:)) )


Amire vágynék, az egy teljesen átlagos, normális, kedves leány, akit a tenyeremen hordozhatnék. Nem a külső a legfontosabb - közhely, de nálam igaz- hanem az, hogy hasonlóképpen gondolkodjunk, legyen összhang, félszavakból is értsük egymást. Na, ez eddig nem sikerült. Pedig tudom, hogy nem lehetetlen:)


Nem vagyok könnyű eset, nem vagyok az a manapság menő "jó pasi", ugyanakkor tudok szeretni, nagyon is, képes vagyok kimutatni az érzéseimet. Fejben is "rendben" vagyok, diploma, jó állás, meg ami kellhet az élethez.


Hol tudnék olyan lányt megismerni, aki hasonló társat keres, mint én?


2012. márc. 18. 16:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, de remélem sikerül. Szerintem ne a társkeresőt használd. Ahhoz hogy valaki nagyon jól ismerj, több időre van szükség.

Mit szeretsz csinálni a szabadidődben?

2012. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mostanában sokat dolgozom, igyekszem lekötni magam ezzel, hogy ne gondolkozzak hülyeségeken. Plusz rákaptam a filmsorozatok nézésére:)
2012. márc. 18. 16:30
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom hol tudnál megismerni ilyen lányt, de szerintem bárhol van rá esély :) Egyébként kicsit nehéz válaszolni a kérdésedre, mert ugye azt írtad, hogy hasonlóképpen gondolkodjon mint te.. de nem tudom te hogy gondolkodsz :) Az oké, hogy nem a külső a legfontosabb, de ezen kívül sok mást nem írtál :) Ja, és a sorozatokat én is szeretem :) (külföldieket, nem magyart) 24/L
2012. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom elképzelni, hogy ha tényleg ilyen vagy miért nincs még barátnőd. a leírás alapján sokkal jobb vagy a mai szépfiúknál. drukkolok neked :)
2012. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"(tanulság férfitársaimnak: sose bízz a lány jogsi-oktatójában:))"


Na ezt a sztorit asszem szívesen meghallgatnám :)

25/N

2012. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nemár, aranyosak vagytok.. hogy milyen vagyok? Ezt nem tudom, komoly, ha kell, vidám, ha van miért:)


Hogy milyen vagyok? Nehéz ügy, nem vagyok buliba járós, ez sok lány szemében hátrány, ugye. Szeretem a kultúrát, meg tudok szólalni, ha a művészetek kerülnek szóba egy társaságban. Van, amikor meg ez hátrány:)


(én is külföldi sorozatokat nézek főleg, kicsit addiktív)

2012. márc. 18. 16:48
 7/26 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, ne haragudj, de a fantáziádra bízom a dolgot. Nem azért, mert olyan nagy titok lenne, sőt, mondhatni közhelyes az egész mindkét esetben. Csupán annyi, hogy nem teregetem ki más szennyesét.
2012. márc. 18. 16:51
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen átlagos, normális, kedves leány"

Ez alatt mit kell érteni? Mos főz takarít vagy való világot néz és szőke hercegről álmodik? Ha saját bevallásod szerint sem vagy könnyű eset, akkor hogy boldoguljon veled egy átlagos lány?

2012. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem vagy buliba járós, szerintem egyáltalán nem hátrány, én fél évente 1-2x ha elmegyek, főleg akkor ha valami céges buli van (ami többnyire kötelező is). Viszont van rengeteg más program, amire szívesen elmegyek, szinte minden 2. hétre találok valamit ami érdekel, és ha nem ér rá egyik barátnőm sem vagy nincs kedvük, akkor akár egyedül is elmegyek, nem probléma :) Szinte minden érdekel, a művészetek is többnyire. Persze vannak kivételek :D És szerintem ez sem hátrány :) Ja, és bár nem vagyok egy bulizós típus, a koncerteket pl. szeretem, nem tudom te hogy vagy vele, de ott is biztos lehet ismerkedni (nekem még nem sikerült) :D 24/L
2012. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok (no nem a lottó... :), bár lehet, hogy valakinek igen :D )


Ok, ez tiszteletre méltó tulajdonság, hogy még névtelenül sem árulod el mások necces történeteit.


Sebaj, fantáziám az hál'istennek van :))

És vezetni is tudok :P

2012. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!