Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal szabival de megváltoztak az érzéseim vele kapcsolatban....ezért elhatároztam hogy szakítok vele mivel már nem szerettem őt de viszont megismerkedtem közben egy másik fiúval...petivel...össze is jöttem vele csak az a baj hogy azután szakítottam szabival miután már összejöttem petivel....tehát még megvolt szabi amikor összejöttem petivel...rá 2 napra szakítottam szabival és most már együtt vagyunk petivel majdnem egy hónapja nagyon megkedveltük egymást de félek hogy megtudja ezt az egészet és ezért szakít velem... Lányok ti mit tennétek a helyemben?titkolnátok vagy elmondanátok? És fiúk ti mit gondoltok erről?

Nagprobléma ez szerintetek?


2012. márc. 18. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az. Hány éves vagy?
2012. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 leszek hozzáteszem és lány vagyok
2012. márc. 18. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csináltam hasonlót. Az exem megtudta, de az, akivel összejöttem, nem, mert nem voltak közös ismerőseik. Ez már egy éve volt, rég szakítottunk is, azóta lehet megtudta, nem beszélek vele.
2012. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!