Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen további tippek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen további tippek vannak még ebben a szituációban, amit bevethetnék? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval egy srác, aki nekem bejön, visszajelölt iwiwen. Ennek nagyon örülök, mert nyílván tudja, hogy ki vagyok és nincs ellenére, hogy iwiwen egymás ismerősei között megjelentjünk. A helyzet, az, hogy hetente 1-2x látom a srácot a buszon, nagyon helyes, nincs barátnője (tudtommal) és nagyon belegabalyodtam, ezért szeretném megismerni. 2 utcával arrébb lakik tőlem, így problémát sem okozna a találkozás, 2 perc alatt tudnuk talizni. Vagy 1. A lényeg, hogy mióta visszajelölt iwiwen még nem láttam a buszon, mert hétvégén volt és valószínűleg holnap vagy holnap után fogom látni. Nagyon örülnék ha látnám. Remélem sasolni fog. Amúgy hogyan jelezzek neki, hogy többet szeretnék csupán egy iwiwen ismerősnek jelölésnél? Ráköszönni semmiképpen nem fogok, msn cím nincs az adatlapján. Van egy haverom, aki azt mondta, hogy szólna az érdekemben a srácnak. mi a véleményetek erről, ha "véletlenűl" megemlítene neki? :S Egyszerűen vágyom rá. Ennyi. :(
2010. jan. 26. 19:31
 1/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem próbálj szemezni vele :D aztán ha összejön megszólít szerintem :)ha mégsem akkor ott van a közös ismerősötök :D
2010. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, ha elég tökös ő fog hozzád oda menni vagy írni iwiwen megfog keresni csak küldjed a csajos jeleket:)
2010. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom,h. ez a leglogikusabb, de ha iwiwen írsz neki,h. szia! emgadnád az msned(csak szebben fogalmazva) ha tetszel neki meg fogja adni és kb. meg tudjátok beszélni,h. mikro talizzatok...
2010. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bejelölted iwiw-en, de nem is köszönsz rá? Ez azért érdekes. Ha már visszajelölt, simán köszönj rá... az a közös barát sem egy rossz megoldás, de én inkább kihagynám a dologból.

A legnehezebb úgyis az, hogy mi a fenét mondj neki miután találkoztatok... szia, fúúú de lassan megy a busz? Nemtudom, majdcsak kitalálsz valamit. :-)

2010. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 26. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, az ilyen "szólok az érdekedben" dolgot. Egyszerűen nem bízok abban a haverban. Szeretem magam intézni a dolgaimat. Főleg az ilyet.

Én a helyedben írnék neki iwiwen levelet, hogy bejön neked, stbstb. A saját ízlésed szerint.

L/15

2010. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keveredj mellé a buszon, ejtsd le valamidet direkt (sapka, sál), hogy felvegye, te köszönd meg, és kezdjetek el beszélgetni. Vagy állj mellé, és egy kanyarban ess neki (azért óvatosan:)), majd kezdj el pirulósan mentegetőzni, amiből beszélgetés keveredik. Vagy írj rá iwiwen.
2010. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!