Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hogy valaki elsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy valaki elsőre nagyon taszított titeket, majd nagyon megkedveltétek?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy az első benyomások rosszak voltak...lehet így később barátság? szerelem?

2012. márc. 18. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem most van ilyen. Hát, nem hiszem, hogy abből bármi további is kialakulhatna, ha már az elején úgy áll hozzá az illető.
2012. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátság igen. Az első benyomásból még lehet szerintem bármi, viszont akit huzamosabb ideig ki nem állhatok és többször bebizonyosodott az évek folyamán, hogy az illető pont olyan, mint amilyennek megismertem akkor bizony az életben nem változik róla a véleményem...
2012. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De hogy változtassam meg a hozzáállását, elismerem a külsőm nem épp a legszebb, habár nem vagyok bányarém, de amúgy egy értékes ember, hogy lehet ennyire külsőközpontú?

Hogy mutassam meg neki, hogy csak mert nem vagyok a nőideálja, még nem kell menekülni előlem...vagyis, hogy beszélgetni azért szabad...

2012. márc. 18. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
volt. 2 évig osztálytársak voltunk, semmi nem volt, majd összejöttünk, 8 hónapig voltunk együtt. szép volt jóvolt
2012. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt már olyan barátnőm, akinek elsőre nagyon nem tetszett az arca. Viszont amúgy majdnem az ideálom volt. Nem volt nehéz dolga velem...

De van olyan lány ismerősöm, akit bottal sem... Soha!

2012. márc. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volt! és az ellenkezője is!
2012. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Undergr80 válasza:

kicsit érdekes dolog,mert voltam így én is egy csajjal...utáltuk egymást,azt egy dicoban egyszer neki álltunk vitatkozni vmin..addig vitatkoztunk,még egy fél óra múlva kint keféltem a bolt mögött :DDDD

Szóval a nagyon utálatot,a "kedvelemtől" csak egy hajszál választja el.

2012. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!