Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a "rosszat" választjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a "rosszat" választjátok lányok?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék egy pár lány véleményére:

Megfigyelésem szerint nagyon sok értelmes, magasan képzett csajt el lehet bűvölni "paraszt" viselkedésel.

Ha van két csávó, mindkettő jóképű, az egyiken látszik, hogy jelentősen kevesebbre fogja valszeg vinni, de egy nagy paraszt, a másik meg a jelentősen magasabb végzettsége miatt már most is jobb módú és nagy valószínűséggel sikeresebb lesz, ráadásul kedves, rendes, miért a paraszt kell nektek?


Ismerek csajokat akik többedszerre is ugyanúgy megszívják...összejönnek a paraszttal, aztán persze akkorát koppannak pár hónap múlva mint az állat, de legközelebb újra egy paraszt kell.

Komolyan erről könyvet kéne írni...


2012. márc. 19. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

mert az általad parasztnak definiált versenyző,kezdeményezőbb,bátrabb,tehát evolúciós szempontból érdemesebb a továbbörökítésre.

ha meg valaki tutyimutyi,mulya az lehet lottónyertes,vagy egyetemi prof,akkor is egy életképtelen semmi marad.

2012. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Én kerülöm ezeket a "parasztokat". Inkább legyen egy megbízható, hűséges és kedves egy férfi. Legalábbis számomra ezek a legfontosabbak.
2012. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Én még sosem csináltam ilyet, és a környezetemben sem tapasztaltam

Viszont ha tetszik neked valaki, de ő kisoraraz egy másik fiúért, akkor természetes, hogy azt a fiút rossznak látod, utálod.

A szakítás után a legtöbb ember maga alatt van, és egy kapcsolatban bárki lehet szemét, nem csak egy rosszfiú.

2012. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Lehet kivétel vagyok ilyen téren, de én sosem választanám az általad parasztnak fogalmazott illetőt! Lehet most a kijelentésem miatt elitélnek páran, de ha már magasabb végzettséggel rendelkezem akkor nem tudnék megelégedni egy nálam alacsonyabb rangú férfival
2012. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlen a magasabb végzettség miatt választanám a másodikat. Ha normálisabb, rendesebb, akkor inkább ő.
2012. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mert kimeríthetetlenek.és mert sosem kellünk igazán.
2012. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én ezzel nem értek egyet... Én most olyan srácot szeretek, aki nem a "paraszt" kategóriába tartozik, de nem mer/akar kezdeményezni, és lehet, hogy egy idő után....
2012. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az én barátom is egy igazi rossz fiú volt. Mikor összejöttünk én kitűnő tanuló voltam, rendes, tisztelettudó szóval olyan tipikus jókislány, mint a filmekben. Ő viszont teljesen az ellentétem, rossz tanuló, mégrosszabb társaság, verekedések cigi és ilyesmi... többször megcsalt, és egy folytában hazudott nekem. Rengeteg fiú volt oda értem, rendesek, helyesek, és tudtam, hogy sohasem vernének át. Még is maradtam. És kitartottam, isten tudja miért..

Erre egyszerűen nincs magyarázat, ilyenek a nők.

Bár én a szerencsésebb kategóriába tartozok, sikerült megjavítanom a srácot, már amennyire ez lehetséges.

2012. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Azért az tegyük hozzá, hogy önbizalomért nem kell a szomszédba mennem...és tutyimutyi aztán tényleg nem vagyok. Eléggé tudok kezdeményezni is.

Általában meg szoktam kapni azokat a csajokat, akiket akarok, mégis megdöbbenek az ilyen viselkedésen.

2012. márc. 19. 17:30
 10/21 anonim ***** válasza:

a nőstények az alfahímekre buknak és az néhány tulajdonságban nyilvánul meg, és a kedvesség meg a nagy végzettség nem tartozik bele

f18

2012. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!