Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a csajok a normális pasi aki nem akar neki rosszat, nem csak du. Ni akarja, törődik vele az max csak barátnak jó?

Figyelt kérdés
Nem egy papucs fajta ember vagyok, ha kell határozott erős jelem, de a barátnőmmel gondoskodó kompromisszumokra hajlandó, állítólag jó képű sportos szeretett éhes srác vagyok. A barátnőm 1 hónapja elhagyott egy olyan srác miatt aki leszarja csak néha megdugja és még nem is illenek össze semmilyen szempontból a kis hülye meg szalad mint egy pincsi. De a legnagyobb hülye az én vagyok mert mindig szeretem :( Tanácsok egy 24 éves srácnak akinek az a tapasztalata, hogy nektek csajoknak az kell aki leszar titeket, mert nem vagyok büszke de én is csináltam ilyet csajjal és ő is jobban ragaszkodót mint akit a tenyeremen hordoztam :(
2012. febr. 28. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezért:

[link]

2012. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

oké, hogy törődsz velünk meg minden, de ha barátként viselkedsz, barát is maradsz! igenis el kell minket csábítani! ha tényleg minden olyan jó volt a kapcsolatotokban, akkor meg elég érett vagy egy kapcsolatra, csak arra nem, hogy olyan felet válassz, aki szintén érett hozzá.


20L

2012. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert a csajok egy része mazohista. Ráadásul az érzelmek vezérlik őket.
2012. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2012. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mert az éretlen lányoknak még izgalom meg pezsgés kell, nem pedig biztos érzelmi háttér és szeretet.


Az előttem író 20/L-t meg nem értem. Attól még, hogy valaki kedves meg törődő még nem biztos, hogy "csak" barátilag viselkedik.

2012. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én sem értem mert eltudtam csábbitina nem egyszer.
2012. febr. 28. 15:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban kedves kérdező. A legtöbb nő ilyen, te meg belehúztál egy ilyenbe. Car az élet.
2012. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát a legtöbb nálam barátzónába került fiú, aki többet akart, sosem közeledett felém igazán, csak úgy mintha szimplán tényleg csak barátkozni akarna..

20L

2012. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk én agresszív hajlam vagyok, ha találkzom egy ilyen nővel, aki ilyenért hagy el, azt nagyon megbánja a lány és a fiú is.
2012. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

8.


Olyan nincs, hogy barátzóna, azt felejtsd el. Csak néhány hugyagyú lány találta ki ezt a baromságot. Engem ne tegyen soha egy nő sem ilyen kitalált, mondva csinált zónába, mert szörnyen megbánja. Ha nem kellek, akkor megyek a következőre, nem fogok küszködni érte.

2012. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!