Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza a exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a exem?

Figyelt kérdés

1 éve lett vége de nem tudom elfelejteni. valami "vonz

benne" , ráírtam msn bezsélget velem de barátként kezel szerintem? nincs valami ötletetek? az a baj hogy ismeri a hibáim, a taktikáim 1,5 év együttlét útán.


2012. márc. 19. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk ne taktikázz... Az egyenes út a legrövidebb.
2012. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha 1 évig nem lépett az exed, akkor felejtős sajnos...
2012. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Csak ragaszkodsz hozzá.Az emlékeid pedig csak egyre jobban megszépülnek.Mivel egyedül vagy,magányosan így ő az,aki egyből eszedbe jut.

Nem véletlenül lett vége.Ráadásul 1év alatt ő nem akart összejönni veled....


Amúgy ha úgyérzed van esélyed,akkor egy legutolsó próbát megér.Állj elé és mond a szemébe(ne fb-on,ne emailbe,ne sms-be),hogy te még mindig nem vagy túl és szereted.

2012. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mikor ráirtam érdeklődtme mit csinál azt irta elvan sok a munka nincs is szüksége és nincs ideje kapcsolatra, és hogy ott van tomi (aki a legjobb barátja) de ha ninc sköze hozzá kit érdekel hogy ott van...
2012. márc. 19. 23:55
 5/14 A kérdező kommentje:
3x adtam neki új esélyt és mindig elcseszett valamit anno
2012. márc. 19. 23:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Megint elcseszné.
2012. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem :S nem mintha nem lenne más lány csak ugye aki rendes az meg nem velem egy városba él és igy elég nehézkes megoldania dolgokat, akik meg itt vannak a legtöbb nem tetszik... tudom nehéz eset vok :D
2012. márc. 20. 00:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Nahát, eddig azt hittem, te vagy a lány.

(Tudom, rendkívül építő jellegű információ volt, de nem tudtam magamban tartani)

2012. márc. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát még magamon nem vettem észre hogy lány lennék:D :D


21/F

2012. márc. 20. 00:20
 10/14 A kérdező kommentje:
Te lány vagy? xd:D
2012. márc. 20. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!