Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódás, amit régóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódás, amit régóta nem tudok feldolgozni. Valaki tipp?

Figyelt kérdés

Előző vizsgaidőszakban kb. 3 hétre a rengeteg tanulnivaló miatt hanyagoltam a párom. Találkoztunk néha-néha, meg volt szex, de én főleg a könyveket bújtam, mert sok volt az anyag. Gondolom ezt nem kell bemutatni.

Erre kiderült, hogy ő olyannyira nehezményezte ezt a 3 hétnyi "nemtörődömséget", hogy megcsalt, mert hogy ő utál "nélkülözni", meg biztos lett volna rá időm, ha akarok stb stb.

Ez engem egyszerűen pofán vágott, és azóta sem bírtam túllépni, komolyan ilyen türelmetlenek a pasik? Én 2 hónapig mellette voltam, amikor problémái voltak, és kiállhatatlan volt, szex se nagyon volt, meg se fordult a fejemben, hogy hűtlen legyek hozzá, csak mert ő nem tud épp foglalkozni velem.

És nem tudom hogy bízzak meg ezek után bárkiben. Most bárkivel összejövök, és vizsgák miatt kénytelen leszek szegényt pár hétre mellőzni, ami alatt ritkább a szex, akkor már rögtön aggódjak, hogy na vajon most kivel kúrnak félre,meg vajon most megcsal?

Hogyan lehet ezen túllépni? Rég volt, vége van már, le kéne zárni, de nem megy... :(

20L


2012. márc. 20. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:

nem vagy túl bölcs ember ha egy férfi alapján ítélkezel egy világnyi férfi felett.

20 éves vagy és azt írod rég volt.

mikor?az oviban?

legyél már kicsit felnőttebb csajszi!

2012. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért kell általánosítani kérem?

Mondd meg miért?

Írd le kérlek!

2012. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó, a gyakkérdéseket böngésző tökéletes férfiakat leszámítva nem általánosító jelleggel... és a problémára koncentrálva... mit csináljak, hogy ne legyek ilyen bizalmatlan?

Rég volt, mint írtam, előző vizsgaidőszak, az segítek dec-jan közt volt, vagyis durván 3 hónapja.

2012. márc. 20. 00:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy megérdemelted. Aki hülye haljon meg...

Miért van az, hogy összejöttök valami bunkóval, aztán meg itt sírtok és sajnáltatjátok magatokat? Előre kéne gondolkodni.

2012. márc. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen tökéletes vagyok!

Köszi.

Mert nekem számít az is, hogy kivel!

2012. márc. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Süssétek már meg, full átlagos, random sima lány vagyok, és a srác is egy tök szimpla gyerek volt, nem egy rajp.öcs...

-.-

Egy éve jártunk, azután történt. Nem feltételeztem róla, hogy megteszi.

De ha gyűlölködni tudtok csak, akkor inkább felejtős az egész...

2012. márc. 20. 00:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit tegyél, lépj túl rajta, és gondold azt, hogy ez egy új lehetőség, és keresel egy rendes EMBERT, aki vagy szintén annyira elfoglalt, hogy nem bánja, hogy te nem vagy annyit, vagy csak szimplán elfogadja...amúgy tapasztalatból beszélek, hogy vizsgaidőszakban is lehet lazulni, sőt kötelező is, mert nem lehet naphosszat a szobában kuksolnii és tanulni, egésszségtelewn, bírni nem lehet, lazulj.
2012. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mégse volt annyira szimpla gyerek, ha SOS-be szerzett magának másik puncit;)
2012. márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én megértem a helyzeted! Ez nem a te hibád hogy megcsalt. Meg azért a leírásból látszik is hogy csak arra kellettél neki. Felejtsd el, keress új pasit! 17L
2012. márc. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megértelek, nehéz megszabadulni a múlt árnyaitól.. de mégis vmit tenni kell.. csinalj uj frizut, vegyél pár uj cuccot, új hobbit talalj :)
2012. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!