Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom feldolgozni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni, de nem is akarok egy 4 éves kapcsolatot dobni emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban voltunk, és az elején megegyeztünk, hogy igyekszünk nem közelebbi kapcsolatba kerülni egyénekkel az ellenkező nemből, hiszen csak megnehezítenénk egymás dolgát. Ez úgyahogy ment is, de novemberben elkezdődtek a problémák. Elég sok dolog kiderült róla, amikből engem "valahogy" kihagyott .. Nem történt konkrét megcsalás (tudtommal, de bármi lehetséges), viszont ő nem annyira tartotta be az egyezséget - amit hozzátennék ő kezdeményezett, nekem eszembe se jutott ilyen.

Most úgy érzem "megrekedtem". Nem tudok benne bízni, keresem a válaszokat, amikre ő nem tud, vagy nem hajlandó válaszolni.

Folyton mondja, hogy bizonyít, hogy tudjak benne megint bízni, de nem érzem, hogy valaha is képes lennék még. Főleg, hogy mostanában nincsen rám ideje ..

Mit tegyek?


2012. márc. 9. 16:15
 1/4 Jubilee ***** válasza:
Egy kapcsolatban fontos, hogy a másik félnek legyen rád ideje. Ha nem szakít időt arra, hogy találkozzatok, akkor nem vagy fontos neki, szerintem. Bizalom nélkül sem működőképes a kapcsolat. Ha úgy érzed, már nem akarsz vele lenni, akkor szakíts a fiúval! (31N)
2012. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem leszek túl populáris, de szerintem a távkapcsolatokban ezek a problémák eleve előre kódolva vannak.

Nem hiszek a távkapcsolatban, én a helyedben először ezen próbálnék változtatni. Ha lehet.

Ha nem, akkor meg milyen jövője van a kapcsolatnak??


23F

2012. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy nincs MOST ideje, nem is ezzel van a gond. Csak azt a kis időt, ami van neki, nem arra fordítja, hogy visszaszerezze a bizalmam. Szeptemberben költözik ide (BP)
2012. márc. 9. 17:46
 4/4 Jubilee ***** válasza:
Te akarod, hogy működjön ez a kapcsolat? Ha igen, akkor mondd el neki, hogy mit érzel, mit gondolsz! Ha ennek ellenére sem változtat, akkor szerintem tudni fogod a helyes lépést.
2012. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!