Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszenek a teltebb lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek a teltebb lányok? Ez kövérnek számit?

Figyelt kérdés

15L(hamarosan 16): 166cm körül,73kg.Ez kövérnek számit ?

Találok majd egy pasit egyáltalánul ?:/


2012. márc. 20. 13:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Igen kövér vagy. Szerintem sürgősen kezdj el sportolni. Én 175 cmhez vagyok 63 kg
2012. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem az etiópokra bukok.. 2D-s csajok... Ha ronda csak oldalra fordítom és nem látszik. :D Mobil ruhafogas.


Azt a típust szeretem akin "van mit fogni". :)

2012. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igen erős csonttozatt vagyok vagy hogy nevezikk ( egy ideje tanulom csak a magyart )
2012. ápr. 2. 18:44
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 164 centi vagyok és 70 kiló. Nem látszik, hogy ennyire nehéz vagyok, persze vékonynak sem mondanám magam, inkább átlagos. Amikor egyszer lefogytam 62 kilóra (pedig az sem kevés)már mindenki sopánkodott, hogy milyen sovány vagyok, pedig nem kövér emberekkel vagyok körülvéve. Tényleg! Ja! És folyton beteg voltam!!! Ha 60 kg alá fogynék, ami elvileg az ideális súlyom lenne, kórosan hülyén néznék ki. Ezt komolyan mondom. Szóval szimplán ennyi adatból még nem lehet megállapítani, hogy valaki kövér-e vagy sem. Ez nagyban függ a test izom/zsír arányától is. Mert ugye ha ennek a 73 kilónak jó része izom, akkor nem beszélhetünk elhízásról.


Ha nem okoz egészségügyi problémát, és jól érzed magad, akkor ne görcsölj rajta. Ha zavar, akkor végezz egy kis testmozgást, fogyassz kevesebb szénhidrátot és esténként ne edd tele magad. Szóval élj egészségesen. Ennyi. Ha ehhez tartod magad, formásabb lehetsz. De ne koplalj meg ilyenek. Annyit nem ér az egész.


Amúgy ettől még simán találhatsz pasit. Nem csak ezen múlik ám! Meg az arányok is számítanak ugye.

2012. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jó alakod lehet. Nekem is tetszenél meg szerintem sokan másoknak is.
2012. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy hogy egy csaj sovány vagy sem, mert nekem az számít hogy helyes legyen. ;-)
2012. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
en 22 L, 174 cm, 54,5 kg! FOGYJ LE!!!!
2012. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én 173cm 57-60 között,nekem ez így ideális, és a környezetem szerint pont jó.
2012. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!