Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy lány, aki iránt régóta éreznél valamit, de nem léphetsz semmit, mert a lányod lehetne.A lány érettebb a koránál,te pedig fiatalos vagy. Visszafognád magad és nem keresnéd ,mert tudod,hogy nem lenne helyes, vagy megpróbálnád, mivel komolyan érzel iránta, nem testiségről, hanem igazi kapcsolatról lenne szó ?.
2012. márc. 20. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mennyi az annyi?
2012. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

öööö.... lányom lehetne, de én vagyok fiatalosabb? öhm hogy van?

Amúgy csak azt teszem ami helyes vagyis, ha tudom, hogy nem helyes akkor nem is mennék bele. Valaki mindenféleképp belemegy legalább szex erejéig, de én inkább nem.

2012. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért legyen már egy határ ami alá nem süllyed az ember akármilyen lányról is legyen szó!!! Azért a kor sokat számít!! 31F
2012. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A jelenlegi baratnom egy nala ketszer idosebb ferfiba volt szerelmes evekig. Vart utanna, meg tetszett is neki de o nem mert lepni, csak nezte es bizonytalan jeleket kuldott neki. Nem merte felvallalni a vonzalmat.

Szerintem attol fugg hogy a lany hogyan viselkedik veled es mit erez irantad, mit gondol rolad. En hallgatnek az erzelmeimre mert mar reg megtanultam hogy a szerelmben nincsenek hatarok.

2012. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van határ. Valószínű csak a pozitív oldalát gondoltad végig. Értem is mire gondolsz és az a része oké is csak határok is vannak.
2012. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tanár-diák? Arról lehet mostanában sokat hallani.

Egyébként az a nagy kérdés, amit előttem már feltettek, hogy mégis hány év?

Lehetséges, hogy ő is úgy érezne irántad, ahogy leírtad, hogy az apja lehetnél, nem?

Ha nem fájdalmas, amennyire lehet ilyen, barátok még lehettek.

Egyébként bocs, de lány vagyok.

2012. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
17 év van köztünk
2012. márc. 23. 21:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Tökéletesen ebben a helyzetben vagyok az alakuló párkapcsolatommal!


Komolyan mondom, annyira egybevág, az se kizárt, h te, kedves kérdező, netán te vagy az illető lány, akivel alakul a kapcsolatom... :) Ki tudja így anonim. :) Márc.20-ai a kérdésed, akkor még csak nagyjabol tudta a lány az életkorom, de kb annyi közöttunk (párom és énköztem) a korkülönbség, amennyit az előbbi kommentedben irtal. :)


A kis hölgy 17, én már rendesen 30 felett...


Pontosan ránk is igaz, hogy a szexualitással várunk, már csak amiatt is ,hogy sok szempontbol szerencsésebb ha betölti a hölgy a 18-at, onnantol... Bár törvény szerint egyébként jogunk lenne a szexhez is, akár már most.


A lényeg mégis az, hogy nagy a lelki összhang a lány és közöttem: tudjuk h mi egy pár vagyunk. :) Még az elején járunk a párkapcsolatnak, de már most tudjuk, h összeillunk, ez biztos, és kölcsönös a lelki vonzalom, tetszunk is egymasnak. :)


Még az is passzol, h a párom gondolkodásmodja felér egy 22 évesével, és bár én is mindig érettebb szellemiségu voltam a kortársaimnál, külsőre azonban sokkal sokkal fiatalabbnak látszom: átlag bő 10 évvel ifjabbnak szoktak engem nézni.


Tehát -bár nem tudom, tényleg, te=ő? :)- a tapasztalatom és meglátásom: bár a szex is alapvető része egy kapcsolatnak, igenis lényegesebb annál az érzelem és a harmonia, a kommunikácio, a gyengédség, és ez mind elegendő egy mukodo párkapcsolathoz, akár egy évig mellőzve a szexet, én kezdem sejteni, érezzuk, h sorsszerű a kapcsoaltunk! Minden kapcsolatra elmondhato sztem, h a lélek kellene elsődlegesnek lennie, ha van már szexualis élet, ha még nincs, akkor is.


Az, hogy 16-17 éves lány, egy 15-20 évvvel idősebb férfival: arra azt mondom -mivel pontosan e helyzetben vagyok párommal-, hogy nem számit a korkulönbség, bár egyéb okokbol nem tanácsos, ha egyikuk nincs 16, a ffi viszont minimum 20. Ha 14 se lenne egyikuk, még törvényellenes is lenne.

Na de 16 év felett ugyan már mi kivetnivaló van ezen??


Legyetek boldogok! Lehet h pl. a szülők miatt eleinte nehéz lesz, mint nekunk, de a lényeg,h szeretitek-e egymást, megvan-e a nemi vonzalom, megvan-e a kölcsönös megértésre, tiszteletre törekvés és a közös érdeklődési teruletek? Ha igen, akkor ez egy egészséges és mukodni képes párkapcsolat! :) Ráaádsul a szerelem megjelenése nem függ semmitől: rátör az emberre, amikor rátör... És ha kölcsönös a vonzalom, akkor az nem bűn, sőt.... csak legyen mindkét fél legalább 14, vagy mindkettő 14 alatti, máskulonben plátói (meg nem valosulo, képzeletbeli) kell maradjon.

A ti és a mi esetunkben azonban törvényes és humánus, alapvető emberi jog párkapcsolatban lennetek és lennunk. :)


Erkölcsileg se kifogásolhato, ha korrekt mindkét fél egymáshoz és felelősségteljes.


A szülőknek ehhez semmi koze, max hogy tudjanak a pár egyuttlétének idejéről , helyéről. Csak más szempontokbol tartozik felelősséggel a szülő a 14-18 közötti gyereke kapcsán.


Sok boldogságot kivanok nektek! És persze magunknak is (párom+én). :-)

2012. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

21 évesként inkább nem próbálom a saját életembe átvinni a témát :)


Csináld. Legfeljebb elutasít. Legjobb esetben elmondja, hogy miért.

Amúgy ha testileg tetszel neki, nem fog elutasítani szerintem - persze ha nem vagy egy agyatlan tuskó.

2012. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

04-10 16:15


100%-ig biztos vagyok abban, hogy nem a kérdező az akivel te kavarsz. Van több száz kérdés ami ilyen jellegűek. Én már találkoztam olyan kérdéssel ami olyan pontos volt, hogy külföld, kor, randi, stb. amit más kérdezet meg akire gondoltam. Bár ez a kérdés megnyugtató számodra, mert bizonytalan vagy és ez egy megerősítő kérdés volt:) de tuti nem az a lány akire gondolsz:D fogadni mernék rá.

2012. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!