Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik rabszolgának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik rabszolgának a FÉRFIAK a Nőket?

Figyelt kérdés

De most komolyan?

Miért?

Mosonn főzönn takarítson este tegye szét a lábát ha focimeccs van gondoskodjon h legyen sör és csipsz és fogja be a száját!



2012. márc. 19. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Mosás-főzés-takarítás dolgot akkor is megcsinálja egy nő ha egyedül él. Vagy te nem?

A szex ugyanúgy jó a nőnek is.

Ennyit meg megtehetek a páromért, hogyha meccset néz akkor veszek neki 1 csomag chipset. Sört nem, mert nem sörözik.

2012. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
szerintem keress valaki mást, az én párom szerencsére nem ilyen. segít a házimunkába és a gyereknevelésbe is...
2012. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Ne általánosíts.Az én párom főz,mos,takarít,tv közben masszírozza a lábam.És én is viszont.
2012. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert téged valaki rabszolgának tart, miért gondolod, hogy mással is ez a helyzet? Lehet váltani kéne nem? Ja ez eszedbe sem jutott...


Amúgy az utóbbi időben egyre többet tapasztalom, hogy a nagy egyenjogúságot kihasználva a nők elnyomják a férfiakat, akik hagyják magukat...

2012. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Ez marhaság. Persze van olyan férfi, aki tényleg rabszolgának használja a nőt (ismerek is ilyet), de az a nő, aki ezt tűri, az meg is érdemli.


Én is mosok, főzök, takarítok. Nem élünk együtt, én még anyummal élek, de ezeket itthon is megcsinálom. A sört és a chipset én is szeretem. Ha filmet nézünk, akkor fogja be a száját. A szex is jó.


Nyilván vannak olyan időszakok, amikor több napot töltünk együtt, olyankor megoszlik a házimunka. Én főzök, ő mosogat. Ő porszívóz, én felmosok.

2012. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Értem a kérdésedet, nem az egyedi esetre vagy kíváncsi, hanem úgy általában. Elég régen gyökerezik, de a természetben is ez van: a nőstény a kölykökkel van, a hím meg zsákmányt szerez be. Amíg a nők nem dolgoztak, addig ugyebár otthon voltak gyerekkel, házimunka, főzés, ezek tipikus női szerepek. Ez mindig így volt. Az szép, ha egy férfi besegít, de nem hagyományos férfi szerep.

A mai világban, főleg, hogy a nők dolgoznak, be is kell segíteni nekünk.

2012. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

A te esetedben az sem ártana,ha nyelvtanra is tanítana..(mosson,főzzön)

Lehet,hogy a te férjed ilyen,az enyém nem.Ő ugyanúgy mos,főz,süt,takarít mint én.Közös helyen lakunk,közös a házimunka is..Nem néz rabszolgának..

2012. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ohh bocsi a hibákért gyorsan irtam!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az én páromat pedig nem kell lecserélnem :) ő nagyon segítőkész és mi együtt csinálunk mindent!

A kérdés pedig azért jött mert a környezetemben elég sokszor

láttam ezt!Volt hogy átmentünk XY-hoz és ott nyilvánosan elkezdett balhézni a párja hogy kevés a sör meg a ropika meg stb!Nagyon kellemetlen volt!És nem csak erre az egy esetre gondolok,meg vannak mások is akik panaszkodnak!Legyen rend meg kaja meg sör este szex és kész! :)

2012. márc. 19. 13:02
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki valamit kényszerből csinál,akkor csakis maga tehet róla!
2012. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Miért nézik rabszolgának a NŐK a Férfiakat?


De most komolyan?

Miért?

Dolgozzon reggeltől estig 2 műszakban, este holtfáradtan is hallgassa végig a rinyátokat, amit a vacsoráért "cserébe" el kell viselnie, aztán legalább 1 óráig bírja az ágyban mint valami csatamén. Ha végre egy kis szabadidő van, vigyen el vásárolni és szemrebbenés nélkül tűrje, hogy amit kínkeservesen megkeresett pénz egy fél óra alatt elszórjátok, fizesse a heti kozmetikust, manikűröst, fodrászt, közben legyen egy jó verda és tele a tank h furikázhasson titeket. Hétvégén lazításképp tűrje el az anyóst egy teljes délutánon keresztül és még jó képet is vágjon hozzá. Ha kezdődik a született feleségek v a barátok közt gondoskodjon róla, hogy túlélje valahogy mondjuk meneküljön el a másik szobába és fogja be a száját!

2012. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!