Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
van egy volt barátom,aki megcsalt kb fel éve,azóta nem vagyunk együtt. ő együtt van azzal a lánnyal akivel megcsalt. a megcsalas után én eléggé kivoltam,csunyakat mondtam neki. ő a megcsals után meg probálkozott nálam, de nekem nem ment,ugyhogy összejött azzal akivel megcsalt.most is egyyutt vannak.én éled hisztis voltam szakítás után,leírtam neki hogy ő életem szerelme,es hogy miért tette ezt velem...kb két hónapja írtam neki hogy van nála egy gatyam. adja vissza.de leírtam hogy mennyire boldog vagyok már,es hogy sajnálom hogy hülye voltam a szakítás után. es hogy rájöttem hogy így kellett lennie.többször írtam neki ez alatt a két hónap alatt,mert egyfolytában csak igergette,hogy nincs ideje...stb.mindig van kifogás. ennek már két hónapja.egyszer egy bulin találkoztunk,akkor is bunkó volt,csak odavagott egy hellot. ő volt velem szemét es mégis ő viselkedik úgy velem mintha én bantottam volna. nem értem... most utoljára írtam neki hogy nem értem meg miért ő bunkó velem,nem én bantottam öt.nem válaszolt. végig ilyen szemét volt velem... leszarta az erzeseimet. a környezetemben mindenki jóban van az exevel, legalább beszélő viszonyban vannak.nem értem ő miért ilyen???szerintetek??
2012. márc. 21. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az én volt barátom is ezt csinálja... rosszul is esik, de ő még a szemebe se mer nézni, köszönni se köszön, idegenként megyünk el egymás mellett. Nem tudom, ilyen az értelmi szintjük, ja és engem is ő csalt meg :S
2012. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem értem...úgy viselkedik velem mintha sosem éltünk volna együtt...ennyire gyerekes lenne?? kb egy szardarabnak néz...
2012. márc. 21. 09:37
 3/15 anonim ***** válasza:
sajnos van ilyen, de te még nem tetted magad túl rajta ugye? Sajnos még én se teljesen...
2012. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem... meg nem... pedig már nagyon ideje lenne... fel éve nem vagyunk együtt es már mással boldog...meg mindig nagyon bánt...
2012. márc. 21. 09:54
 5/15 Somnium válasza:

Ne törődj vele, ne írj neki.Gondolom hallottad már ezt, de tapasztalatból mondom.Ilyenkor fölényben érzi magát és azt hiszi, hogy rohansz utána.Persze, hogy rátesz egy lapáttal a dologra.Sajnos vannak bunkó emberek, én az elsőnél jártam így, sok levél után sikerült egy találkozó.

De utólag ezzel az ésszel már bánom.

2012. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

# 5

vagy egyszerűen túl van a csajon és nem akarja, hogy úgy érezze van esély az újrakezdésre

2012. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Somnium válasza:
Az is megeshet.
2012. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Namost ha boldog vagy, akkor minek zaklatod? Csodálkozol, hogy csak egy hello-t vág feléd, amikor te meg üzenetekkel bombázod? Szakítottatok, kirúgtad, elzavartad (érthető okból!), ő jól érzi magát azzal, akivel most van, erre rányomulsz, mint egy pióca? Ráadásnak egy ilyen hülye szöveggel, hogy a gatya? Ugyan! Lehet, hogy a szakításotokkor ő volt a szemét, de ez átfordult. Állj le, mielőtt rosszhíred kelti.
2012. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én csak egy normális kapcsolatot szerettem volna fenntartani vele...de nem lehet...abbahagyom,többet nem írók neki,meg azt sem érdemli meg. két hónapja kérem a gatyam,es nem volt. egy szabad órája hogy visszaadja. szeretnék már tullenni rajta.
2012. márc. 21. 10:34
 10/15 anonim ***** válasza:
csak egyet kérdezgetnék mi a fas*zért, kell írogatni neki? Komolyan nem értem.
2012. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!