Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha én 15 leszek és egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha én 15 leszek és egy 19 éves srác tetszik? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy srác, sajnos teljesen belezúgtam, pedig jó pár évvel idősebb. Amikor látom, próbálok szemezni vele (bár még lehetne fejleszteni) és már köszönünk egymásnak. De félek, hogy nem lesz több. Mit tehetnék esetleg? Leszólítani nem merem.. gondoltam arra, hogy Facebook-on ráírjak, de a barátnőim szerint ne tegyem, majd ő keres ha akar. Valami ötlet, hogy jobban észrevegyen?
2012. márc. 21. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagy csalódás lehet belőle.
2012. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak gondold komolyan és kész.
2012. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csinálj tűzriadót.

A hatóság biztos rád figyelne.

2012. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tehát 14 éves vagy, nem kell szépíteni... Nagyon valószínű, hogy ebből nem lesz semmi. És jobb is. Egy 19 éves srác azért már többet szeretne egy puszitól és a kézen fogva sétálástól, amit egy 14 éves lánynak még nem kellene művelnie.
2012. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Öt év múlva térjetek vissza rá. Most kizárt, hogy normális kapcsolat legyen belőle.
2012. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen,még 14 vagyok de külsőre és gondolkodásra is kb 16. Érettebb vagyok a koromhoz képest. Nem feküdnék le vele, de nem csak puszi meg sétálás lenne, azért nem 10 éves vagyok..
2012. márc. 21. 16:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezéven elballag, és félek h már nem nagyon fogunk találkozni, nem is egy városban lakunk. (igaz nem lakik nagyon messze) Még nyáron esetleg láthatjuk egymást, de amúgy...nem tudom...
2012. márc. 21. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kizárt...


A barátom és köztem 3,5 év korklönbség van. Most 16 vagyok(hétfő óta) ő 19 november óta. Másfél éve vagyunk együtt.


Az tény, hogy egy korukbeli már "azt" is akarja. De ez csak rajtunk múlik. Nem értek egyet azzal, hogy egy 14 évesnek nem kéne művelnie. (azt se mondom, hogy kell, de ezt egyénenként kell eldönteni)


Lényegében mi nagyon jól megvagyunk, nem lehetetlen a ti esetetek sem.


Ha még jóideig tartogatni szeretnéd a szüzességed (felteszem, hogy még megvan), akkor felejtsd el.


Írj rá valami indokkal. Van közös barátotok? Kérd meg, hogy menjetek el bulizni úgy, hogy a pasit is elhívja.

Sok szerencsét.

2012. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen még jó ideig tartogatni akarom..:)
2012. márc. 21. 16:40
 10/12 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy ha megismerem nem így fogom gondolni, hogy én vele szeretnék lenni..mert lehet h a belsője nem tetszene. De szeretném jobban megismerni.. :)
2012. márc. 21. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!