Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó a melegségben? 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a melegségben? 13 éves heteró fiú.

Figyelt kérdés
Mert szerintem undoritó és beteges.Meg soha nem leszek homoszexuális se biszekszuális a heteró a normális.Ha lehetne melegek válaszát szerteném.Biztos hogy ki foggom gyógyitani a meleségböl.Elnézést a helyesírási hibákért!Csak egy lányra tudok gondolni.
2012. márc. 21. 19:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy nem lehet megfagyni tőle! Amikor melegség van, akkor már tudom hogy közeledik a nyár!


13 évesen gazdagabb szókincsed is lehetne már b@sszus!!!! Ne ilyeneken gondolkozzál, hanem csüccsenj le szépen az íróasztalodhoz és lapozd fel a nyelvtankönyvet!. Gyökér.

2012. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
a homoszexualitás ilyen mértékű burjánzását, csupán a társadalom egyént romboló hatásának tudom be
2012. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Ja, csak egy lányra tudsz gondolni, ezért tetted fel ezt a provokatív kérdést... mégis kit akarsz meggyőzni?


Én sose értettem, mi a jó a heteróságban, de nem is tettem fel kérdés gyanánt, mert ízlés dolga. Ha neked jó, váljék egészségedre. De ez a fenenagy érdeklődés/protestálás kételyeket ébreszt bennem...

2012. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%
Itt már valami nem jóóó!csak ugy nem kérdezgetnek ilyeneket!Vald be magadnak ha a fiukat szereted!nem szégyen csak egy kicsit ciki!
2012. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Hát én leszbikus vagyok és ne haragudj, nagyon nem érdekel mit gondolsz így a kemény 13 éves koroddal. De ezt azért nagyon bírtam:

"Biztos hogy ki foggom gyógyitani a meleségböl"

Egyébként elírtad, legalább átolvasnád, ennyit az igényességről.

Komolyan, hogyan akarnál "kigyógyítani"? Istenem, de nagyon okos vagy...

2012. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanmár,nem hiszem,hogy meleg akar lenni,csak most lép a serdülő korba és most kezdik el érdekelni a szexuális szokások.Egyszerűen kíváncsi,én is az voltam.17 évesen a barátnőmmel csókolóztam(de nem vagyok leszbi)Kérdező,érdeklődni lehet,de lenézni másokat,undorítónak titulálni nem szabad!El kell fogadni,hogy mindenkinek mások az igényei,más beállítottságú.Ha nem tettél volna ilyen kijelentéseket,akkor normálisabban is válaszolnának.Egyszerűen csak meg kellett volna kérdezned,hogy milyen melegnek lenni ennyi.Én nagyon érdekesnek tartom,nagyon szeretném ha lennének meleg ismerőseim,vagy lenne legalább csak egy meleg barátom.A lányok olyan hisztisek,meg irigyek..

23/L

2012. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

[6-os vagyok];

Egyébként tudományos tény, ha valaki éjjel nappal azzal törődik, hogy ő mennyire utálja a melegeket, sőt, ilyen kérdéseket is tesz fel a nagy gyűlölködésében; látens homoszexuális lehet. Gyakori esete a homofóboknak.

Inkább menj szeretni azt a lányt.


Szeretetért szeretetet, gyűlöletért gyűlöletet fgosz kapni az életben, vigyázz, kis legény.

2012. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
minden rosszindulat nélkül mondom: ehhez még kicsi vagy, kár vitatkozni, néha a felnőttekkel is
2012. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
85%
nem gyógyítható.. ezt felfoghatod betegségként a hormonok miatt van egy genetikai hiba..szerintem nincs benne semmi rossz:) én nem látok semmi rosszat a leszbikusságban és a homokosságban sem! nem vagyok tényleg egyik sem.. világ életemben a férfiakat szerettem nő létemre:) ne ítéld el őket nem tehetnek róla
2012. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

és?

Én kíváncsi vagyok, hogy ezt, pontosan hogyan is gondoltad kérdező.

2012. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!