Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam szerelmes vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez szerelem volt e vagy nem, nem tudom voltam e már szerelmes:D


az egyik exem:mikor együtt voltunk szerettem vele lenni meg hiányzott de ennyi.nem éreztem többet.3hónapot voltunk együtt.viszont miután szakítottam vele nagyon fájt,nagyon hiányzott,sírtam,szerettem volna visszakapni.hónapokig nagyon rossz volt.


a másik:majdnem ugyanez,csak vele csak 2 hónapot voltam együtt.ő sokszor mondta,hogy nem szeretett még így lányt,meg én is neki mondtam ki először, hogy szeretem, de igazából nem éreztem nagyon semmit.szerettem vele lenni, és hiányzott mikor nem volt velem.amikor szakítottam vele szintén ugyanez, hogy rossz,hiányzik,kb 2hétig nagyon rossz volt.mindig rá gondoltam,vissza akartam kapni stb..


nem tudom,ez szerelem volt szakítás után?vagy csak annyi,hogy utólag rájöttem,hogy fontos,mert az emberek akkor jönnek rá, ki mennyit jelent nekik ha elveszítették?


2012. márc. 21. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakítás után ez normális, ettől még nem biztos, hogy tényleg szeretted. Én is sokszor érzek így, és már magam sem tudom, voltam-e igazán szerelmes :) Az ember csak akkor érzi biztosan, hogy szerelmes, ha a szerelem viszonzatlan, beteljesületlen.
2012. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint még nem:) hát ilyen viszonzatlan dolog még nem volt:)
2012. márc. 21. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerelmes vagyok....szépnek látom aranyosnak...ha meglátom felgyorsul a szivem, sőt remeg a lábam...
2012. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hm hát nekem ilyen nem volt
2012. márc. 21. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!