Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az olyan pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az olyan pasi aki kb 3 havonta váltogatja a nőit meg bárki jó neki lehet valaha is szerelmes?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Persze, majd miattad fog pont. Az eddigi nőivel is el tudta ezt hitetni, ne félj. Két hét múlva ne írd ki, hogy miért szemét minden pasi, jó?

Ne haragudj a stílusért, de fel akarlak ébreszteni.

2012. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kitudja.
2012. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Helyes...igy en is nemreg megbantam..
2012. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
* megjartam 3. voltam
2012. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ElofordulHAT, de NE ringasd magad illuziokban
2012. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Miért ne lehetne? Ezelőtt én is hasonló voltam, viszont most csak komoly kapcsolat érdekel. Van ilyen. 25F
2012. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És ha az illető kijelentette hogy neki minden nő kell?8Bár egyszer az életbe mindenki szerelembe esik ez is igaz. )Ezért nem kezdtem az illetővel, és nem tudom jól tettem e
2012. márc. 21. 11:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Jól csinálja én azt mondom most fiatal mire odakerül, hogy házasság, és gyerek, már kitudja pipálni, hogy élt, hogy kicsajozta magát
2012. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fiatal? közel van a 40 hez:)
2012. márc. 21. 11:26
 10/16 anonim ***** válasza:

mire odakerül, hogy házasság (amit a mai világban kétlek) addigra egy vén farok lesz belőle, és majd örül, hogy egyáltalán lesz mellette valaki.


Amíg fiatal és Adonisz küllemével rendelkezik, addig hadd veszekedjenek rajta a nők, és hadd élje ki magát. :)

2012. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!