Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy spirituális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy spirituális okok miatt nem tudok kialakítani párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

mindenhol megállom a helyem, sok mindenhez értek, igaz nem tudok főzni, bárkivel elbeszélgetek, elviccelődök, mindenki szeret és kedvel, jófejnek tart, de valahogy párkapcsolat terén elmaradtam idáig.

magas vagyok, barna haju, szemu, jo annyira nem vagyok izmos, de kedves is vagyok, es vidam szemelyiseg.


nem tudok rá más okot kitalálni hogy mi miatt nem vagyok képes rá. (ja és meleg nem vagyok)

lehetseges az hogy felnek tolem a lanyok? valahogy ha eljarok helyekre es latok olyanokat akit tavolrol masmilyennek "ismerek", mintha ott van a közelemben...


2012. márc. 22. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszul csinálsz valamit, sima jópofizással nem lehet nőket fölszedni, nem árt ha tudják mire megy ki a játék.....különben hülye kérdéseket tessék az ezo rovatba feltenni
2012. márc. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az lehet hogy rosszul csinálok valamit. de mit? ezt kérdezném.


egyébként olyan szokott lenni hogy odajönnek hozzám lányok, 1-2 találkozó lemegy, aztán valahogy mindig abbamarad.



akiket ismerek közelebbről mind jófejnek tart, szóval nem értem. az lesz gyertyákat gyújtok és imádkozok egyet

2012. márc. 22. 01:38
 3/7 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy :D
2012. márc. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

na jó. felmondok!!!


bármit teszek bárki előtt, bármit csinálok, bármit írok akárhova, az az első amit hallok, hogy aranyos vagyok.

oké oké aranyos, akkor emiatt sikerül a párkapcsolat?

amúgy már 22 vagyok, nem mondhatom azt hogy még nem nőttem fel rá, bár ki tudja....mivé tettek...

2012. márc. 22. 01:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Aranyosnak lenni a legrosszabb :-P :-D

Mindenki konstatálja, hogy milyen aranyos vagy, aztán elfordul és megy tovább.

2012. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg aranyos vagy. :-)

Van ilyen fiú ismerősöm, hasonló cipőben jár, mint te, és nála tudom mi a baj, hátha nálad is:

Pont az a baj, hogy nagyon nyílt, őszinte és egyformán kedves mindenkivel, sok lány barátja van, sok fiú barátja van, az egyetemen is sokan ismerik és mindenki szereti. A lányok mindenfajta problémával mennek hozzá, szinte már azt is elmondjuk, hogy mikor voltunk nőgyógyásznál, mert tudjuk, hogy neki el lehet az ilyet mondani. Tudjuk, hogy sosem bántana meg. Emellett vicces is, lehet vele jókat röhögni, bulizni, de lelkizni is. Mindig mosolyog.

Szóval emiatt az összes lány úgy tekint rá, mint egy legjobb barátra. Vagy olyan, mint egy nagy maci (képletesen). Egy lányt sem ismerek, aki elgondolkodott volna rajta, hogy járjon vele. (mai divatos szóval: tipikus friendzone eset)

Te nagyon jól csinálod azt, hogy ilyen nyitott vagy és kedves és cuki. De az lehet a baj, hogy mindenki ilyennek ismer. Ha van kiszemelted egyrészt ne olyan legyen,, akit régóta ismersz, másrészt vele máshogy bánj, mint másokkal.Nehéz ez, ha az ember alapból kedves, de ő akkor is kitüntetett figyelmet érdemel.

Remélem kicsit tudtam segíteni, ha érdekelnek még a tapasztalataim, privibe ;-)


22L

2012. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz szerintem is aranyos vagy :) Nekem is van egy ismerősöm egy srác aki egyáltalán nem csúnya sőőt :) Nagyon jó a humora,aranyos stb. Bár nem mondhatnám hogy túl régóta ismerem mert kb. közel egy hónapja de ő is hasonló csónakban evezett mint te jelenleg. 2007-ben volt neki utoljára komoly kapcsolata. Nem azért nem volt neki azóta bnője mert nem akart magának,hanem mert nem jöttek úgy össze a dolgok és egyszerűen csak kalandokat talált. Bár most végre talált magának egy aranyos csajszit csak jókor kellett végre lennie jó helyen. Busójáráskor ismerőseivel beült egy borozóba és az ismerősei között volt egy csajszi akit akkor ismert meg és lám jókor volt jó helyen :D Lehet több helyre kéne eljárnod,nem bulikba mert szerény véleményem szerint bulikba nem lehet párkapcsolatot kialakítani. Járj el máshová ismerősökkel,üljetek be többen vhová,ismerj meg olyan lányokat akik a te barátaidnak a barátai de te őket még nem ismered. Biztosan van ilyen. Vagy ha van kutyád akkor vidd el parkokba sétáltatni és próbálj meg ismerkedni ott :) Nem lehetetlenség. Sok szerencsét kívánok :)
2012. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!