Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bízhatok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bízhatok a barátnőmben? Fontos!

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt, sose csalt meg, jó nő, oda vannak érte a pasik ... Féltem hogyha suliba van, vagy csak a boltba, utcán, akárhol, mert megnézik. Jó alakja van, szép az arca is. 1x volt hogy smárolt egy fiúval, de benne is volt meg a srácban is, de mikor haza ért azonnal felhívott, elmondott mindent, igaz a srác kezdte és a csajom nem nagyon engedett neki, nem történt köztük több. Inkább nekem voltak néha - néha félre kacsintások ... Megbíznátok benne?

18F, 17L


2012. márc. 22. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Neked voltak félrekacsintgatásaid, de azon gondolkodol, hogy bízhatsz e a bnődben.. Szép.
2012. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ppffff bmeg...

Te félredugsz, de azért a nőd maradjon hűséges? Na mész te is a pecsába de komolyan... XD

2012. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg.
2012. márc. 22. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan olyan szar alakok vagytok mindketten
2012. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bízz, nem értem miért kérdés, ami ki nem derül, hogy titkol vmit addig bízni kell benne, az az egyszeri eset meg nem gáz ha egyből elmondta, 17 évesen ennyi még oké sztem
2012. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj mi is a bizalom??? Mit jelent megbizni? Talan ha igy teszed fel a kerdest meg holmi valaszokat is nyerhetsz. Minden ember onmagat vetiti ki a vilagra. Nekem ugy tunik hogy inkabb te nem erzed ONMAGAD bizalomra meltonak es ezt vetited ki ra is.
2012. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!