Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem bízom meg a barátnőmben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem bízom meg a barátnőmben meddig maradhatok vele együtt?

Figyelt kérdés
6 hónapja járunk együtt, sajnos sokat veszekszünk emiatt
2012. febr. 16. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nem sokáig.


Miért nem bízol benne?

2012. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kicsit féltékeny vagyok... úgy érzem rajta kapható bizonyos "dolgokra"
2012. febr. 16. 12:32
 3/10 Valaszolok ***** válasza:
Ha nincs meg a bizalom felesleges a kapcsolatot folytatni.Magadat idegesíted vele.Ismerős a szitu.
2012. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
illegeti magát mások előtt? mielőtt veled járt mindenkivel összefeküdt? miért gondolod, hogy kapható bizonyos dolgokra?
2012. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyet be kell tesztelni, de okosan. Ha bukik, dobni kell. Mi a probléma?
2012. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja kérd meg egy haverodat, hogy próbálja meg elcsábítani a barátnődet.
2012. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a viselkedésével vannak gondok... nem konkrétan illegeti magát de láthatóan flörtölget, tetszeleg, néz másokat

ez a tesztelés jó ötlet, de sajnos nem tudok senkit aki ezt tesztelné nekem

2012. febr. 16. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
ha felmerült ez benned,akkor már vége a kapcsolatnak,de ez több szempontból is jó lehet...jó neked,mert ha igazad van,akkor jobbat érdemelsz egy hűtlen csajnál...és jó neki,mert ha nincs igazad,akkor ő érdemel jobbat egy folyton gyanakvó pasinál...én nem húznám tovább a dolgot...
2012. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tökéletes kapcsolat sincs... mindegy megpróbálom könnyedén venni, kihasználom amíg lehet (addig ütöm a vasat amíg meleg) aztán majd lesz valahogy
2012. febr. 16. 14:10
 10/10 Dottorre ***** válasza:
Nem értem, hogy mi a gondod. Nem csal meg, flörtölget. Ki a fenének nem esik jól tizenévesen, ha flörtölnek vele? Én soha egyik barátnőm nem csaltam meg, de ha nekiállt velem egy csaj úgy beszélni, simán vettem a lapot, nem volt a 2. mondatom az, hogy "Bocsi ne flörtölj velem, mert van barátnőm". Viszont a barátnőim sem tagadtam le soha, azt már egy verbális megcsalásnak tartom. De meg kell érteni, hogy a fiatalok (de nem csak a fiatalok, az idősebbek is , csak ők okosabban csinálják a dolgokat) szeretik, ha valakinek tetszenek, ezt egy embernek el kell fogadni egy kapcsolatban. Nem a szolgád lesz, nem sajátíthatod ki!
2012. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!