Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes eljutni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes eljutni egy olyan kapcsolatban, ami a köztünk lévő távolság miatt valószínűleg nem fog megvalósulni?

Figyelt kérdés

msn-n elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, csak nem ugyanabban a városban lakunk. távkapcsolatot nem akrok, mert még senkinél nem működött. érdemes beszélgetni msn-n, esetleg mobilszámot elkérni, és azon?


ötletek? ki mit tenne ilyen estben?


2010. márc. 9. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésben benne van a válasz...semeddig.
2010. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

háát ha már így előre tudod h nem lesz belőle semmi,akkkor szerintem bele se kezdjetek

én a helyedbe azt tenném h megmaradnánk jó barátok így msnen meg telefonon keresztül és nem lenne semmi komoly csak barátság,de am ezt ti érzitek , ha úgy gondoljátok h tényleg nem működne a távkapcs. akkor szerintem nem érdemes belevágni mert csak koppannátok a végén,mindketten

2010. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj - nekem előző exemmel ezért mentem szát - belementem, de a legelején is éreztem hogy vele kapcsolatban, gond lesz a jövőben a távolság- egyre jobban elhanyagoltam a családot, barátokat és akármennyire is szerettem már nem éreztem jól magam . 3 pont között kellett rohangálnom - haza - munkahelyi város (85km) - munkahely - barátnő (80km) majd haza - és így össze vissza

3 hónapig bírtam - ha bármilyen kétséged van már a legelején - ne menj bele akármilyen jó is a csaj mert megbánhatod

22F

2010. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MInél korábban hagyjátok abba annál kevesebb fájdalommal fog járni a dolog. Nincs kegyetlenebb dolog annál mint amikor mindketten szeretnétek együtt lenni, de nem lehet.
2010. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!