Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyik pasival járnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik pasival járnátok inkább?

Figyelt kérdés

1. magas, vékony(piszkafa lábú),és jóképű


2. középmagas, kigyúrt , viszont egyáltalán nem jóképű...


most egyenlőre csak a külső alapján melyik választanátok?


2012. márc. 23. 21:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
az olyan fajta dolog akinek pl kisebb valamije azt próbálja kompenzálni valamivel pl kigyúrja magát...ezzel kompenzálva a hiányt ez egy elég komoly "betegség"
2012. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
a kisebbségmánia az azokra jellenzö akiknek kisebb valamije és ezt próbálja kompenzálni valamivel pl kigyúrja magát...ez egyfajta "betegség"
2012. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha jóképű a 2. ahogy mondod akk feltétlenül a 2-es
2012. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kisebbségi komplexusra gondoltál itt talán.


172 cm vagyok/ 70 kg és viszonylag izmos. 80 kg-ot 8-szor kinyomom.


Ez középmagas? Vagy alacsony?

2012. márc. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

3.

velem járnál!

jóképű vagyok, 180 magas, 72kg , szálkás, sportos

mondhatnám azt is, hogy:

okos vagyok szép és szerény, előnyöm e három erény...de ez nagyon nem vicces, inkább szánalmas, szóval csak annyit mondok, hogy az önbizalmamnál már csak az izomzatom nagyobb

2012. márc. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!