Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátnőtök beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnőtök beszélgettek más csajokkal is fiúk? És, ha igen írtok neki olyan szavakat, hogy baba?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. De csak tényleg jó barátnak és poénból. :)
2012. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Beszélgetés közben nem szoktam írni :-P És ha éppen a babákról beszélgetünk, akkor igen, használom a baba szót ...
2012. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de nem meri megmondani, ezért megkért engem, hogy adjam tudtodra.
2012. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem, amíg barátnőm volt, nem volt szabad más lányokkal beszélni. Ha valamelyik beszélgetésbe akart kezdeni, akkor el kellett mennem anélkül, hogy egy szót szóltam volna hozzá. Néha kicsit nehéz volt.


Azóta feleségem van, és más nőkre nem is nézhetek rá. Igaz, hogy diplomám van, de egy kőműveshez kellett beállnom, mert ott nincsenek nők.


...


ÓBZMG! Hát hogy lehet ilyet kérdezni, de komolyan???


Inkább azzal foglalkoznál, hogy nem olvasol bele a barátod magánlevelezésébe! Féltékenykedni az megy, de tiszteletben tartani a másikat az már nem?

2012. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem lehet megtiltani neki, hogy más lányokkal beszélgessen. ez milyen köcsög húzás lenne már? biztos te is beszélgetsz más fiúkkal. a levelei olvasgatását meg hagyd abba, mert szánalmas dolog. a folytonos gyanakvás megmérgezi a kapcsolatot.


bár én lány vagyok, de sok fiú haverom van, és igen, beszélgettem velük, ameddig volt barátom, és ha eddig volt becenevük, amit poénból használtam, akkor azt továbbra is használtam, sőt, volt, akit meg is öleltem, mert így szoktuk meg, na bumm! nincs ebben semmi

2012. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én maximálisan belevetem magam a kapcsolataimba mindig, beszélgetek másokkal is persze, de nem sokat, mert az első hely a babámé! ;)
2012. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hat ha jóbarát, akkor ja.. én a haverjaimnak azt is mondom, h "szeretlek", pedig csak a pasimat szeretem :) de mire föl a kérdés?
2012. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Barátom írta egy csajnak, de hónapokkal ezelőtt mondta, hogy zavarja, hogy én beszélgetek egy sráccal, akinek tetszem. Azóta nem sokat beszélgetek a sráccal , és ehhez képest barátom ilyeneket ír egy csajnak, de már megbeszéltük a problémát. Mindenkinek köszi a válaszokat.
2012. márc. 24. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!