Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tetszik egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy srác az osztályból

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban aki nagyon tetszik. 9.es vagyok,idén ismertem meg. Nagyon jó fej sokat szokunk hülyéskedni (persze négyszemközt még nem sokat beszéltünk...)

Párszor rám írt Facebookon, hogy segítsek neki Háziban stb.

Év elején mellette ültem,majd elültettek egy másik fiú mellé ős utána ez a fiú megkért,hogy üljek vissza. Mivel elég jól tanulok,elég sokszor megkér,hogy segítsek neki dolgozatban vagy órán. Elég sokszor észre veszem,hogy ülök és csak bámul engem... És,ha ránézek elfordul elég sokat mosolyog rám és egyszer még régebben,amikor mellette ültem mindig oda rakta a kezét írás közben az enyém mellé :D Tudom elég dedós dolog ilyet mondanom.. :)

De amúgy eléggé visszahúzódó a fiú ilyen téren legalább is szerintem.. Meg hát eléggé ciki lenne,ha kiderülne az osztályba,hogy szerelmesek vagyunk.Bár az osztályba van egy Szerelmes pár. Az ofőnk majdnem szívinfarktust kapott amikor meglátta őket a suliban csókolozni.. :DD

És nem szeretném,ha Őt vagy Engem piszkálnának azárt,ha esetleg összejönnénk... És attól is félek,hogy ha elhívom valahova,nemet mondd,mert fél az ilyen beszólásoktól az osztálytársaktól... Meg ő olyan tipikus otthon ülök a gép előtt és egész nap játszom a neten típus..De persze nem hülye,ő is elég jól tanul. :)

Mit tegyek? Elhívjam valahova? Köszi a válaszokat.!! :)

16/L


2012. márc. 24. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

apáca leszel vagy mi???

mi suli az hogy szivinfarktus kap a tanár ha van egy szerelmes pár az osztályba????

3éve járok osztálytársammal semmi probléma nem volt eddig legalábbis sebki nem szolt meg pláne a tanárok nem... bocs de ez felingerel-.-

2012. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem apáca :DD Csak nem tudom miért,de több tanár is beszól diákoknak,ha csókoloznak a folyosón és stb...
2012. márc. 24. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
toltam neked privát véleményt
2012. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jól gondold meg, hogy osztálytárssal össze jössz-e, ha ne aj Isten szakítotok, akkor nézheted még x évig... és hidd el, tapasztalatból mondom, nem egy kellemes élmény. Persze vannak kivételek is, mint pl az első hozzászóló, aki már évek óta együtt van vele.
2012. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azt megértem ha ugy szolnak rá hogy nyalják faljak egymast de ha egy puszi vagy csak egyszerûen együtt vannak es ugy na az már idegesítõ

hát nekünk szoltak soha azt hallanám meg...

am meg ne félj ettõl ha szeretitek egymást nem a többiek véleménye számit max ne nyaljátok egymást agyon suliba:)

jah még egy tanács...

ha elkezdtek netalán járni legyen meg mindkettõtöknek a magán szférája , ne legyetek egyfojtában összenõve!

tapasztalatból mondom fogadd meg és nem lesznek nagy viták ebbõl

sok sikert!;)

2012. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. márc. 24. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Te akarod izomból felszedni, leszólítani a csávót?

Nem is tudom, melyikőtökre lehet büszkébb a neme...

2012. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék, hogy "mi a véleményed rólam?" és ezzel célozhatsz rá, hogy ha tetszel neki, nyugodtan mondja meg! De a többiek előtt én teregetném ki, sőt titkolnám. Szerintem nincs abban semmi rossz, ha elmentek pl. fagyizni. De jó messzire, nehogy összefussatok vmi ismerőssel. :D Mondjuk én azt az elvet vallottam régen, hogy "házinyúlra nem lövünk!" de most beláttam, hogy nem biztos, hogy jó döntés volt ez.
2012. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igazság szerint én is szinte ugyanabban a helyzetben vagyok, amiben te, szóval pontosan tudom, miről van szó. Nehéz ügy, az biztos! Én is idén ismertem meg a fiút. Kezdetben keveset, de mostanában elég sokat beszélgetünk mind társaságban, mind pedig négyszemközt. Facebookon is írogatunk, bár ott főként a házi miatt. Néhány jel arra mutat, hogy tetszek neki, és ezt pár osztálytársam is észrevette. Szeretnék járni vele, de én is attól tartok, akárcsak te, hogy a többiek piszkálnának minket. Szerintem ő is ettől fél, és azért nem lép.

Amit tanácsolni tudok neked: próbáld jobban megismerni, beszélgessetek többet, így megtalálhatjátok a közös hangot. Szerintem mindenképpen jó lenne, ha elhívnád valahova, legyen az sportesemény, koncert, akár fagyizás, de a lényeg, hogy csak ti ketten lennétek, és nyugodtan beszélgethetnétek, így nem kellene közben aggódnod az osztálytársak miatt sem. :)

17/L

2012. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!