Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác szakít a barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác szakít a barátnőjével és utána azt mondja, hogy szeretne szingli lenni egy ideig akkor az kb menny időt takar?

Figyelt kérdés

szakított a barátnőjével mert már kifele kacsingatott a kapcsolatból és nem érezte fairnek,hogy nem csak rá koncentrál...

kb mennyi időt takarhat az "egy ideig szinglinek lenni"?

21 éves a srác...


2012. márc. 24. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más van akinél konkrét időpont (x hét/hónap) Van akinél a következő dekoltázsig tart. Ennyire azért nem vagyunk egyformák,hogy mindenki pont a 23. napba keres új kapcsolatot.
2012. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze tudom csak saját elképzelésekre voltam kíváncsi,h más srácoknál mit jelent és ebből levonni valami átlagot,hogy nagyjából megértsem. köszi a válaszod :)
2012. márc. 24. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen ez baromira változó, mert ha összeakad álmai nőével, akkor azért lehet elgondolkodik, a szingliségen...:)
2012. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Legyek őszinte? Típus függő. 1. lehet, hogy más nők kellenek neki pár éjszakára, és vissza térne utána (más nincs, akkor... alapon) 2. lehet őszintébb fajta, és csak finoman fogalmazta meg a szakítást. 3. lehet csak bulizni akar, a haverokkal. neked kell tudnod, ő melyik típus.
2012. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én kívülálló vagyok szóval nem velem szakított az illető és nem is nekem mondta közvetlen hanem az öccsének és tőle tudom ezt...viszont nekem tetszik a srác :D
2012. márc. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!