Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek ti ebben?

Figyelt kérdés

Ha valakivel együtt kell legyél a sors úgyis összehoz vele ha nem nem. Vagy rajtunk múlik, hogy mit hogy kezelünk irányítunk az ismerkedés alatt?

Ha úgy érzem, hogy én mindent megtettem mégsem jött össze, megtörténhet, hogy majd később idővel egymásba botlunk és nagy szerelem lesz?


2012. márc. 24. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem legfeljebb az életünkm eghatározó eseményei vannak "eldöntve". Olyan dolgok, amelyekből mindenképp tanulnunk kell valami fontosat, de ezt nem szoktam ráhúzni minden dologra, mert szabad akaratunk van, az élet nagy része rajtunk múlik.
2012. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik rajtunk, meg a másik félen is, hogy ki hogyan áll az össze jövős kérdéshez.


(Amúgy jó a kérdésed, mert ez engem is foglakoztat.)

2012. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

Engem is foglalkoztat és nem csak feltétlenül ebben a témakörben.

Tegyük fel ha mindkettő benne lett volna a dologba de történt valami, és talán most még a büszkeség is közrejátszik a helyzetben?

2012. márc. 24. 15:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi történt.

A

2012. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi történt.

A büszkeséget meg félre kell pakolni.

Lány vagy fiú vagy?


(Bocs, hamarabb küldte el.)

2012. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és azt hiszem mindketten elég büszkék vagyunk. Én már nem kereshetem az már nem én lennék tényleg..
2012. márc. 24. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Virtuálisan kezet fogok veled akkor csajszi, mert ugyanez a helyzet nálam is.

Én már a büszkeségemet félreraktam és elmondtam, neki hogy én hogy látom a dolgokat, erre meg még nem jött reakció.

2012. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem az élet egy iskola..kapunk egy listát amit meg kell csinálni.. beülünk a padba és minden osztályban megpróbálhatjuk.. szerintem semmi sem rossz..vagyis mi úgy érezzük hogy ennek nem így kéne lennie netán szomorkodunk,sírunk.. lehet hogy meg kellett tanulnunk valamit.. nem hiszem hogy van egy sorrend a listán,a döntéseink vezetnek újabb és újabb megpróbáltatásokhoz és feladatokhoz.. ha hagyjuk hogy sodorjon bennünket az ár nem biztos hogy történik valami..ha van egy célunk azért is küzdünk.. és nem hagyjuk hogy majd csak úgy felvegyenek a főiskolára vagy a munkahelyre.. ráadásul a tetteink és döntéseink viszonylag megalapozzák hogy kik vagyunk.. Ha valaki érdekel tegyél érte. de ha megpróbáltad és nem sikerült fogadd el.. valószínűleg nem ő kell neked.. de persze lehet hogy majd később meg kell még valamit tanítanija neked .. de ne ülj otthon gubbasztva arra várva hogy mikor hoz össze a sors megint vele :)
2012. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze, amúgy nem itthon várom, hogy csoda történjen. Csak tudjátok attól félek ő túl félénk vagy nem annyira magabiztos, hogy újra keressen. Én meg már egyszerűen nem tehetem. Ne kérdezzétek miért, egyszerűen ez már meghaladná a határaimat. Az is lehet, hogy nem érdeklem eléggé ő már elfelejtett és én itt gondolkozom rajta. :)

(Kösz a virtuális kézfogást, akkor egy hajóban evezünk..)

2012. márc. 24. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha a Sors úgy akarja, fogtok ti még találkozni...:-))
2012. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!