Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmet és a gyűlöletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet és a gyűlöletet csak egy hajszál választja el. Hisztek ebben?

Figyelt kérdés
Attila szokta mondani,de szerintem nagyon is így van :D
2012. febr. 14. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is...Igazából addig nem hittem el,ameddig meg nem tapasztaltam!Előtte mindig úgy voltam,hogy akit szeretek,azt nem tudnám gyűlölni.

Most már nem csak egyik vagy másik van,hanem egyszerre a kettő is :D

2012. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Mindkét érzelem szélsőséges. Informatikus szemmel az iszonyatos gyűlölet az 0x00, a túláradó csöpögős (facebook falon nyilvánosan gügyörésző) szerelem az 0xFF. Namármost, ha ez az iszonyatos, nyálas, dextróz szerelem 1-el növekszik, akkor túlcsordul (overflow). Így lesz belőle 0x00.
2012. febr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak a gyűlöletet ismerem:P
2012. febr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Hmmm. Szerintem ti összekeveritek a gyűlöletet a sértett önérzettel. Gyűlölni valakit egész más...
2012. febr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kettő ugyanaz az érzés, csak ellentétes irányba. :D

Akit igazán szeretsz, azért bármit megtennél, hogy boldog legyen, örüljön, stb akit meg igazán gyűlölsz, azért bármit megtennél, hogy r.ohadjon ki a bele, és érezze magát jó f.osul. :D

És nincs konkrétan elhúzott határvonal. Valakit egyszerre mindig szeretsz és gyűlölsz is, csak az arányok tolódnak jobbra-balra. :D


Ezért nem kezdek soha olyan sráccal, aki gyűlöli az exét. Az még erős érzelem és nincs lezárva. Akkor jó, ha semleges és nem törődik vele. :D Akkor tényleg nincs már közük egymáshoz.

2012. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez elég érdekes :D
2012. febr. 14. 01:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki ezt mondja, az nincs tisztában a fogalmakkal.
2012. febr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pontosan!
2012. febr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jo a kerdesed:D


szerintem is ugyanaz az erzes csak jobbra-ballra tolodik.


meg persze van a feltetel nelkuli szeretet, amit tapasztalattal leeht megtanulni--onuralomnak is neveznem:D (uralkodom azon hogy ne gyuloljem meg ot meg akkor se ha nagyon megbant).


en is nagyon szerettem mar egy ket embert, aztan nagyon gyuloltem is.

pl utolos baratom nagyon csunyan megalazott es kihasznalt, en ennek ellenere szerettem, de utana meggyuloltem, es most mar tudom hogy ebbol valamit biztos tanulnom kelklett..most mar nem erzek iranta semmit se , megszabadultam tole----o meg bombaz a szerelmevel. Fura a vilag:DDDD

2012. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem attól függ milyen gyűlöletről beszélünk.. :) olvastam egy könyvet a gyászról és a gyűlölet egy fázis azt írta ..

szerintem a gyűlölet egészen más mint a szerelem..

2012. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!