Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy csaj úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy csaj úgy néz rám mintha félne?

Figyelt kérdés
Most ez persze nem azt jelenti hogy kerülne vagy ilyesmi hisz beszélgetünk,egy a társaságunk.De van egy tipikus nézése felém:tényleg nem tudom máshoz hasonlítani,ez ilyen félős tekintet.Lehet hogy nagyon tisztel?esetleg tetszem neki csak a megilletődöttség váltja ki ezt a nézést belőle?

2012. márc. 24. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A: fél tőled

B: bénán flörtöl

2012. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel de kiegészítem

C: egyszerűen így szokott nézni és nem veszi észre

2012. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyik sem, tudom mire gondol. Messzebb minden oké, mosolyog, integet, de ha közelednél hozzá, úgy bejegeli magát mint a jarkovi mamut. Párszor közeledtem, aztám hagytam a fenébe, nem ér annyit, keressen magának mást.
2012. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezek nem jó opciók.már kezdtem pedig reménykedni hogy a bűvkörömben él
2012. márc. 24. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Él a fenét. Keress olyat aki feldobódik akkor, ha közeledsz hozzá!
2012. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!