Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel fél évig együtt voltunk aztán egy vita miatt "szakítottunk", de igazából még egyikünk se zárta le ezt az egészet. Ő azt mondja neki idő kell, már eltelt majdnem két hónap, de ha kettőnkről kérdezek mindig hisztizik, hogy siettetem a döntésben. Egyébként elvileg barátnak tekint ő most engem, de igazábol szarik rám. Szóval én már párszor próbáltam vele megbeszélni, hogy nekem ebből elég én nem várok rá tovább, de akkor meg mindíg ellenezte a dolgot. Mit tegyek? Megőrülök érte, és nem akar megszünni iránta semmilyen érzés. Szerintetek van még esély arra, hogy újra együtt legyünk?

Egyébként a szakítűs oka az volt hogy egyszerűen megunt.


2012. márc. 25. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
akk hagyd a picsbe :/ nem érdemel meg téged egyáltalán, lehet csak szórakozik veled
2012. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
..önzőő...neki nem kellesz,de másé se legyél,mert abba belebolondulna...én is így voltam az exemmel...elmult a szerelem éreztem szakítottam vele..majd megtudtam hogy rányomult 1 csaj elkérte a teló számát,elhívta strandra...és akkor ugyan ez játszódott le bennem...visszaszereztem...nem engedtem hogy a lányé legyen...együtt voltunk 4 hónapig utánna kb,és akkor már bebizonyosodtam arról hogy nem vagyok szerelmes...beláttam önzőségem,és már örülni fogok ha meg tudom hogy BOLDOG és van valakije...
2012. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem az elsővel. Nincs így értelme, főleg ha "megunt".. o.O ilyen nincsen :D akkor hagyd, keressen mást.. majd megtanulja, hogy megunni nem lehet az embereket.. :)
2012. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nő és busz után nem futunk. Jön a következő.

De ha szarrá akarod magad alázni, feleslegesen, könyörögjél neki!

2012. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a várással csak az a baj, hogy szépen lassan hozzászokik a gondolathoz, hogy barátként elvan veled, és kész.

Nem szóban kell ezt ráerőltetni, hogy járjunk már, vagy hogy mit akarsz, és ezt naponta hetente ráerőltetni, mert ennek csak az az eredménye, hogy eltávolodik...

Ha sikerül vele találkozni, akkor olyan programokat kell csinálni, ahol jól érzi magát veled, és így elindul egy kötődés feléd, ami beindítja a vonzalmat.

Viszont nézz a hátterébe a dolgoknak, hogy -mondjuk nem tudom hány éves- nincs-e valami visszatartó erő, mondjuk a szülők, vagy akármi, akárki, ami-aki gátolja őt. Mert akkor csak várni tudsz tényleg, mert neki kell rájönni a dolgokra, te nem tudod a szájába adni a megoldást...

2012. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszolóknak
2012. márc. 25. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!