Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Támogatnátok vagy elleneznétek?

Figyelt kérdés

Március végén külföldre utazom, ösztöndíjjal. Jelenleg a párommal élek. Sokan a fejemhez vágták, hogy akkor mi lesz a barátoddal, hogy ők biztos nem hagynák itt a szerelmüket, mert nem bírnák ki stb. November elején érkeznék vissza. A helyzet az, hogy 100-szor átgondoltuk már a párommal ezt az egészet, és tudjuk, hogy baromi nehéz lesz, de valahogy el kell indulni az életben. Jelenlegi jövedelmem kb. arra elég, hogy a telefonom befizessem meg még marad valamennyi, szóval elég keveset keresek. Ez viszont nagyon jó lehetőség. A munka végén referencialevelet is adnak, ami szerintünk nagyon sokat számít a mai világban. (Vendéglátásban fogok dolgozni.)

Mi úgy érezzük ki fogjuk bírni, ha nem akkor nem is ért többet a kapcsolatunk. Tiszteljük egymást annyira, hogy bárhogy is alakuljon normálisan kezeljük majd.

Mindenki azt kérdezgeti, hogy a barátod mit szólt? Nem mondta hogy maradj itthon?

Nem értem. Ő is a legjobbat akarja nekem, hisz szeretjük egymást. Tudja hogy nem sok ilyen lehetőség van, ki kell használni. Tudja, hogy nem segget vakarni megyek, hanem dolgozni, kettőnkért, a jövőnkért. Ő is dolgozni akar nyáron.

Szerintetek is hülye vagyok, hogy elmegyek, hogy itthon hagyom a párom? Vagy mi a véleményetek?

A bizalom 110%-os mindkettőnk részéről.


2012. márc. 7. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog, megértem ha ki akarsz menni, valószínűleg én is kimennék a helyedben. Mondjuk ezt túl sokszor nem lehet eljátszani, mert szüleim példájából látom, hogy ők valószínűleg ezért mentek szét (faterom állandóan távol volt otthontól) úgyhogy az lenne a legszerencsésebb, ha a párodat is ki tudnád juttatni. Fél év alatt azért nem hiszem, hogy hülye keresnéd magad (még a magyar viszonyokhoz képest sem)
2012. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veletek, nehéz, de ki lehet bírni, régen háborúba mentek a férfiak, a nők megvárták, stb... Ti meg az internetnek hála napi szinten is tudjátok tartani a kapcsolatot. Nehéz persze, de biztos vagyok benne, hogy egy jó kapcsolat ezt túléli.
2012. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem is hülyére keresni akarom magam, de mivel teljes ellátás lenne, ezért a jövedelmem nagy részét félre tudom tenni. Itthon havi 15.000 Ft-ot keresek a gyakorlati helyemen, ott a minimum a havi 300 euró.

Nem élek álomvilágban, tudom, hogy nem milliomosként jövök majd haza.

2012. márc. 7. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem mondom, hogy hülyeség, amit csinálsz, mert a külföldi tapasztalatnak sok előnye lehet itthon. Kapásból már csak magáért a nyelvtanulás lehetőségéért is megéri kimenni.

Az egy másik dolog, hogy én biztosan nem mennék ki ilyen hosszú időre a helyedben (és valószínűleg én vagyok a bolond), mert nem bírnám ki azt a fél évet egyedül. A párom nélkül, a barátaim, családom nélkül... sőt, még a házi állataim is túlságosan hiányoznának.

Édesanyám folyton nyaggat, hogy menjek ki egy évre, vagy legalább csak a nyáron 3 hónapra, hogy nyelvet tanuljak (pedig van nyelvvizsgám), de én folyton elutasítom. Biztos nagy lehetőség lenne, de én valahogy nem vágyom külföldre...


Ami az állásodat illeti, nem értem, hogy kereshetsz ilyen keveset? Mit dolgozol? Szerintem még egy egyszerű takarítónőnek is jobb fizetése van. :S Miért nem hagyod ott azt a munkahelyet? Ennél bárhol találnál jobbat. Már maga a minimálbér is legalább a hatszorosa a te keresetednek... Szerintem hagyd ott azt az állást! Biztos találnál jobbat is. :)


Én minden esetre nagyon szurkolok Neked, bárhogy is döntesz.


21/L

2012. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért keresek ennyit, mert még csak tanuló vagyok és nekünk csak a minibálbér 20%-a jár maximum. :)

Abban igazad elég kemény lesz ez az időszak. Szüleim nem fognak hiányozni, ugyanis rossz családból jövök. Párom nagyon nagyon fog hiányozni, de a pozitív oldalát próbáljuk nézni a dolgoknak és nem csak a szenvedést meglátni. :)

2012. márc. 7. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán menjél,ne foglalkozz most a barátoddal hidd el.Kapcsolatod lehet még ezer vagy amennyit akarsz,de lehetőséged,hogy legyen pénzed nem sok.

Karriered legyen az első hidd el,volt egy ismim egy srác ő Luxemburgból jött haza egy punci miatt,erre no comment most itthon dolgozik nettó 150-ért,erre se tudok mit mondani.Vagy menjen veled ő is.

Én is tervezem kimenni,és menni is fogok egy féléven belül tuti.Van egy bnőm,de nem érdekel,ha jön jön ha nem jön akkor szia maradjon itthon ha neki ez az életszínvonal megfelel.

2012. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!