Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elárultam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárultam a barátnőmnek, hogy szeretem, és elfordult tőlem :/ mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy barátnőmbe (aki szintén leszbikus). Jóban voltunk, nagyon is az utóbbi időben, megbíztunk egymásban, rengeteget partyztunk együtt és sokat hülyültünk. Mindez így ment addig, amíg fel nem húzott azzal, hogy miért nem árulom el neki, kibe vagyok szerelmes (mert ugyebár ő az). Addig idegesített a lelki zsarolásaival, amíg végül már nem bírtam tovább, nem akartam neki hazudni, és elmondtam neki, hogy őt szeretem. Akkor azt mondta, hogy ezzel nincs gond, és nem fog megromlani a barátságunk, sőt, köszöni, hogy elmondtam, de maradjunk csak barátok. Én ezt a választ vártam, és örültem, hogy nem fogunk eltávolodni. Viszont időt kért tőlem, amit megértek, de azt mondta, attól függetlenül fogunk beszélgetni. Ehhez képest amióta elmondtam neki egy szót sem váltottunk, átnéz rajtam, nem köszön :/ a bibi, hogy osztálytársak vagyunk, sőt, egy a haveri társaság is, és egy csomó közös programon együtt vagyunk...és így elég gázos, hogy nem beszélünk egymással :S szerintetek mit csináljak?? Menjek oda hozzá, hogy beszéljek vele, vagy inkább tegyem amit eddig?? (mivel időt kért, nem megyek oda, nem akarom, hogy azt higgye, rá akarok akaszkodni...de mindig köszönök és figyelembe veszem ha jelen van, csak ő velem nem teszi ezeket...)


17/L (értelmes válaszokat kérnék, az agyamentek és a mindenkit divatleszbinek nézők álláspontjára nem vagyok kíváncsi, köszöntem!! )



2012. márc. 25. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Imádom a lezbi csajokat.:-)Értelmes a válasz?
2012. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Na ez a ciki anyukám nem a faláb!
2012. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hjojj:O komplikált ügy. Sztem várj még egy hónapot,várd meg h ha akkoris csak átnéz rajtad,akkor beszéld meg vele,h mit mondott. szal hozd fel neki mikor azt mondta h beszélni attól még fogtok :) sok szerencsét !
2012. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
várj egy kicsit, ha tovább folytatja kérdezd meg tőle. hogy mi a baja veled.. vagy mért nem köszön neked,
2012. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1: Számodra biztosa értelmes...

2: Köszi, ezzel tisztában vagyok -.-"


3: Köszönöm a válaszod :) én is arra gondoltam, hogy várok még, hátha még több időre van szüksége, hogy elfogadja a dolgot...csak van aki velem ért egyet, és ugyanezt mondja, valaki pedig azt, hogy mielőbb beszéljem meg vele, mert lehet később már késő lesz...:/ nehéz ügy :D

2012. márc. 25. 14:30
 6/13 A kérdező kommentje:
4: Köszi a választ :) gyarapodik a "várjak még" oldal szavazati aránya :'D....
2012. márc. 25. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:

hh hát ez cinkes. Mondjuk szerintem elég gáz, meg disznóság ha ezért nem szól hozzád. Akkor nem is volt igazi barátod soha... Gyere hozzám, majd én megvigasztallak. ;) Na jó csak vicceltem. :D


Am szerintem próbálj meg másokkal is haverkodni, hogy ne függj tőle.

2012. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És sajna még mindig változatlan a helyzet :/ egyszer-egyszer észreveszi, hogy létezem, és odavakkant valamit, de azt se nekem, inkább úgy a társaságnak...vagy nem tudom. Csak nem bírom, hogy megint azt csinálja, amit eddig (akárhányszor elmegy a banda egy programra, és van valami poén, engem néz, és ha nem nevetek, ő sem, mintha tőlem tenné függővé, hogy nevethet-e...vagy nemértem)...


:DDD jólvan, benne vagyok ;) najó, vicceltem :DD


Igen, próbálom ezt is tenni valamennyire, de a közös haveri társaság miatt elég nehéz...mert a többieket viszont nem szeretném hanyagolni, mert fontosak nekem.

2012. ápr. 9. 21:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Neeeeeeeeeeeeeeeee neeeeee viccelt ááÁÁááá a szíveeeeemmm áááá!!!


Am, szabadulj meg tőle. Nem akar semmit, akkor ne függj tőle. Csak lelkileg zsarol ezzel az egésszel. Keress új barátokat és szard le. :)

2012. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:'DDDD


Hát ja, amúgy senki nem érti, mit játssza most az áldozatot... -.-" :D

Új barátokat pedig nem szeretnék keresni, mert örülök, hogy végre találtam!! :DD elég nehezen barátkozom, és végre találtam egy csoportot, ahova tartozhatok. Mind a 7 emberrel jóban vagyok, nagyonis, nehogymár 1 csessze el az egészet...:D

Viselje el a jelenlétem, ha már nem kellettem, szenvedjen!! XDD :)

2012. ápr. 13. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!