Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nős férfival már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nős férfival már háromszor szeretkeztem, hogyan tudnám elérni, hogy hosszú távú legyen az a szeretői viszony? Ez a háromszori szeretkezés már alap egy hosszabb viszonyhoz?

Figyelt kérdés
Elmarasztaló kommenteket nem kérek. Eszem ágában sincs a házasságát szétverni.
2012. márc. 25. 18:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Én nem marasztallak el, csak azt kérdezem meg, hogy mit szólnál, ha majd veled is ezt csinálná a férjed?
2012. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

"Eszem ágában sincs a házasságát szétverni"

Azzal már elkéstél. :) Komolyan nem értem az embereket, hogy ezt mégis hogyan gondolják.

Nincsenek egyedülálló férfiak akikre rá lehet mászni vagy a pasi akkora s*ggfej, hogy félred*gjon?

2012. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
csatlakozom az első válaszadó válaszához!!!! gondolkozz már el!!
2012. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%

Persze, hogy alap hozzá, és valószínű folytatódni is fog a kapcsolat ha már háromszor megtörtént, de bátor vagy, hogy ide kiírod, mert fogsz itt kapni hideget-meleget rendesen...

U.i.: Én nem ítéllek el, sőt hát Te semmi rosszat nem csinálsz, te nem csalsz meg senkit, nem versz át senkit... :) A hibás a drága férj, vagy a felesége...:)

U.i.u.i.: ezt csak mint mentség írtam neked, mert lassan kezdődik a te büdös sz@jha....család romboló...roh@dék...


Sok sikert!!!

2012. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%

Elmarasztaló komment...

(Itt most gondolj hozzá minden undorító, trágár jelzőt, amit csak ismersz az ilyen "nőkre", és vedd magadra.)

2012. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A férfinek mindig is volt szeretője, tehát nem velem, akkor mással csalná meg a feleségét. Nem én kezdeményeztem a viszonyt, hanem ő - tudom, ez nem mentség. Nem azt kérdeztem, hogy tisztességes-e amit csinálok,hanem hogy mik a kilátásaim egy hosszabb viszonyra, az eddigi legrövidebb kapcsolatom is 3 évig tartott, és erre büszke vagyok.
2012. márc. 25. 18:33
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
neked fog fájni... mert a pasi nem tisztel, és ha beleszeretsz és netán kidob össze leszel törve, ha meg kiderül egy életen át nem mosod le magadról... most még nem késő abbahagyni... és hidd csak el a pasinak csak szexre kellesz!
2012. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sajnos már bele szerettem de alaposan.
2012. márc. 25. 18:36
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Persze, lehet, de "ha a férfinek mindig is volt szeretője" akkor valószínűleg csak játszik és elég kicsi az esélye annak, hogy te leszel az, akivel hosszabb távon tervez.
2012. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

De miért mindig a 3. fél a hibááááás??? Most komolyan...

Lehet az asszony a hibás, mert megszült egy gyereket és úgy érzi övé örökre a pasi, ezért már megteheti, hogy 120 mázsára hízzon és egész nap csokit zabáljon( azt fel se fogja, hogy a férje egy 52 kilós nőbe szeretett bele). A szex már nem érdekli, de ha havonta 1szer mégis akkor sötétben és gyorsan a barátok közt szünetében megpróbálja lerendezni....

Higgyétek el millió egy ilyen példa van, és ez esetben se a férj se a 3. nem hibás...

Persze az is lehet, hogy a férj simán egy ilyen vérmérsékletű pasi, mindig hódítania kell...

A lényeg drága kérdező, hogy ne szeress bele, csak csináld ami jól esik :)

2012. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!