Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes viszony egy csajjal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes viszony egy csajjal. ötlet?

Figyelt kérdés
osztálytárs 14l én 15f. múlt pénteken megbeszéltük,h tetszünk egymásnak de még kell idő mindkettőnknek. nekem már nagyon kezd tetszeni de szerda óta nem olyan velem mint volt fél hétig.. nem beszélünk, nem ír rám facen. lehet azért van mert taliztam egy csajjal barátilag és a csajbarátaimmal beszélgetek néha az osztályban. hogy beszéljem meg vele?? köszi
2012. febr. 18. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy Ő az első számú jelölted, csak ahogy írtad, várni kell még.
2012. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DonKartács ***** válasza:
31%
Tudod én ilyen idős koromban dolgoztam iskola után nem pina után jártam Nem hiába van 18 karika ebben a témában :D
2012. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: nem szexet akarok!!
2012. febr. 18. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!