Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, tényleg nincs örökké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tényleg nincs örökké tartó szerelem?

Figyelt kérdés

Főleg férfiak véleménye érdekel!!

22 éve vagyok együtt a párommal. Két gyerekünk van, kb. egy évvel ezelőttig tökéletesen működött minden. Megkockáztatom, hogy szerelmesek voltunk egymásba, ugyanazt éreztük, illetve én érzem is, mint 20 évvel ezelőtt. Semmiben nem szenvedünk hiányt, gyerekekkel semmi gond, minden halad a maga útján. Férjem viszont kb. egy éve megváltozott, zárkózott lett, kiábrándult, hízott, nem foglalkozik a gyerekekkel, kifelé viszont mutatja, hogy ő a régi. Nem értem a változást. Úgy gondolom, itthon mindene megvan, házias vagyok, dolgozok, nem fogtam "rövid pórázra" sosem, megvan a szabadsága, szex rendben. Mi lehet a baj? Rámunt? Miben érezhet hiányt? Azt hittem, a mi kapcsolatunk sosem laposodik így el.


2012. jan. 31. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
ajánlom neked, hogy nézd meg Csernus-mesterkurzus előadását a párkapcsolatokról.
2012. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Egy embertől mégsem várhatod el egész hátralevő életében, hogy nonstop legyen szexre kész.


Felmerül a kérdés, mi okozza a szerelmet? A szex!

Amint elmúlik a vágy, a szerelem is elmúlik. Mi marad utána? Jó esetben szeretet.

Örülj neki, hogy szeret téged. Szeretettel, és nem akar válni, mint ami manapság úgy is trendi dolog.

2012. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
12:38 nem nagyon értem, mire gondolsz. A szex remekül működik közöttünk, változatos és minden együttlét után egy fél órát csak pihegünk, hogy ez megint jól sikerült. Viszont a nappalok és éjszakák elkülönülnek érthetetlenül. Írtam, hogy a szex működik. A viselkedése változott. Nem úgy tűnik, mintha a szexben rámunt volna!!
2012. jan. 31. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van százmillió dolog, ami megváltoztathat egy kapcsolatot, és te azt kéred tőlünk, hogy ebből a százmillióból valószínűsítsük mindezt, a te kapcsolatodra lebontva. Lehetetlen. Ki lehet ragadni nagyobb dolgokat, ahogy tetted, hogy megunt téged, hiánya van, satöbbi. De ha igazán figyeltél rá az elmúlt 22 évben, akkor már rendesen kiismerted, és valami sejtésed lehet, még ha nem is akarod beismerni magadnak.. az elején.

Ha pedig te nem tudod a választ, akkor mi biztosan nem fogjuk, csak vaktában lövöldözünk: lett valakije, és ezért bűntudata van, vergődik a régi élete és az új kalandok között.

2012. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 22 év. Az szép. Esetleg férfiklimax, kapuzárási pánik? Rájött, hogy már nem 20 éves csak ezt a férfiaknál nehéz kifejezni.

Szerintem egy nyugis pillanatban kérdezd meg, ne hagyd magad lerázni, kérdezz rá konkrétan a dolgokra.

Unod magad? Másik nő? Valami hiányzik? Valami történt? Közöld vele, hogy igenis látod rajta a változást és azért vagytok házasok, -többek közt- hogy megbeszéljétek a problémát.

Ha nem hajlandó beszélni róla te rágni fogod magad rajta szépen elhidegültök egymástól. Ez mindig ott fog lógni a levegőben nem szabad megoldatlanul hagyni. Neki is jobb lesz ha rendbe teszitek a lelki világát.

A gyerekek kirepültek már?

2012. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22 év az nagyon hosszú idő. Teljesen természetes, hogy a lángolás előbb utóbb elmúllik és csak a parázs marad. De az nem jelenti azt hogy elmúlt a szerelem. Talán csak új dolgokat kéne kitalálni, egy kicsit felkavarni az álló vizet.
2012. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs! Már az is hihetetlen, hogy egyáltalán 20évig szerelmesek voltatok egymásba(bár ezt kétlem).
2012. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
férfi létemre én hiszek benne hogy létezhet, de engem sajnos eddig elkerült, csupán reménykedem hogy a mostani kapcsolatom hosszú életű lesz, és nem fognak többé megcsalni
2012. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De jó, hogy férfi is válaszolt! Igyekszem változatos lenni, vidám természet vagyok, a férjemnek is van külön társasága, van kikapcsolódás, ezért nem értem, hogy mi a gond? Most egy kicsit én is eltávolodom tőle, bár nehezemre esik, de jobb lesz gondolkodnunk ...

Igen, szerelemmel néztünk egymás szemébe több mint 20 évig. Mondhat az ember bármit, engem a szavak nem érdekelnek, de higgyétek el, a tekintet, egy ölelés, az hogy amikor hazamentem 5 percig összefonódunk, az mindent elárul. Ez van most megszűnőben!

2012. febr. 1. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!