Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönnek össze egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek össze egyesek szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Aztán jönnek a kérdések, hogy "jajjmitkéneéreznem x idő után". Mi értelme úgy "járni", hogy nem szeretjük az illetőt? Így mégis mi választja el az adott személyt valaki mástól, aki mondjuk ugyanúgy tetszik és szimpatikus?
2012. márc. 26. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Jogos a kérdés...

Én most azért jöttem össze egy sráccal, mert nem bírtam túl lépni a volt barátomon, és így valamennyivel egyszerűbb.

2012. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi. Sokan úgy jönnek össze, hogy majd kialakul. Én nem hiszek ebben, nekem ez még sosem jött be.

24/N

2012. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszeru... Eloszor is ahhoz, hogy szerelembe essel, mar nagyon kozel kell legy az illetohoz,szal ha ugyvesszuk mindenki szerelem nelkul jon ossze, nagyon ritka a szerelem elso latasra. A nagyon tetszik es hu de megdugnam erzes nem egyenlo a szerelemmel, gyakran csak fellangolas az egesz es azert nem erzik a szerelmet mert a fellangolas hamar elmulhat...
2012. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

miért ne??


a szerelem nem kötelező, az egy érzés egy állapot.


Attól neked még ugyanúgy tetszhet kívül belül az illető és még sokkal jobban szeretheted is és vonzódhatszd hozzá!

ÉS a szerelem később is kialakulhat!

27/f

2012. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4.-kel értek egyet!
2012. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Környezetemben van néhány ilyen.Azért,hogy ne legyenek egyedül.
2012. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Attól még,hogy nincs szerelem lehet testi vágy és mellette persze erős kötődés. Ilyen kapcsolatban élek 1 éve. L/18
2012. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azért,hogy ne legyenek egyedül."----> ehhez még szeretni sem kell a másikat, és nem is kell h nagyon tetsszen !

ennek sok köze nincs a szerelemhez...

2012. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

3-as:


Nem hiszek a "szerelem első látásra" mítoszban. Igen, közel kell, hogy legyünk (lelkileg) az illetőhöz, de ehhez nem feltétlen kell "járni" meg ilyenek. Ha megvannak a szerelemhez szükséges "feltételek" a két félben akkor az ki fog alakulni ismerkedés során (pár hónap), ha pedig nem alakul, akkor meg értelmetlen.


4-es:

Szerelem alatt nem a "pillangók a gyomromban" érzésre gondolok, hanem tényleg mély érzelmekre, vonzalomra meg a többire... Mikor tudod, hogy neked az a valaki kell és senki más.

2012. márc. 26. 17:51
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szerelem akkor alakul ki, ha már tényleg nagyon jól ismered a másikat. ez meg általában akkor lehetséges, hogyha sok időt töltesz vele. plusz nekem a szerelemhez némi testiség is kell. hogy hogy simogat, hogy ér hozzám, hogy ölel meg... ezek segítenek, hogy kialakuljon a tűz. akkor jövök össze valakivel, hogyha vonzódok hozzá, és amennyit eddig ismerek belőle, az szimpatikus. aztán vagy beleszeretek, vagy nem.
2012. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!