Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm, üt, ver,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm, üt, ver, karmol és én visszaütök neki mert már elegem van belőle és idegbetegként viselkedik, az szemét dolog részemről?

Figyelt kérdés
Elfogyott a türelmem és fájt már amiket csinált...
2012. márc. 26. 11:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ. Mert itt nagyon nehéz igazságot tenni. Veszekedés közben dühből üt meg karmol?
2012. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen igen, erről van szó, de ha veszekedem vele és hozzá vágok dolgokat akkor jön nekem és ezeket teszi... persze leribancozom néha, hozzá teszem meg is csalt már régen ezért... akkor megbocsátottam, de most is próbálkozna megcsalni úgy érzem...
2012. márc. 26. 11:16
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, ha először te vágsz hozzá dolgokat, és erre ő válaszul csinálja ezeket az megint más. Akkor nem jogos, mert te kezdted. Pláne te vagy a férfi. Neked nem kéne vagdosni.
2012. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
a sokadik rúgás ütés után mit tegyek? véresre van karmolva a kezem most is, ezután kevertem lée neki egy pofont, hogy még is mit tesz.
2012. márc. 26. 11:21
 5/25 anonim ***** válasza:
34%

Nem. Nem szemét dolog. Teljesen jogos. Megcsalt és még ő hisztizik. Gondolom nem csak úgy spontán vágod a fejéhez a dolgokat hanem akkor már veszekedtek.

Tipikusan az a csaj aki azt hiszi h azért mert nő mindent megtehet. Az ilyennek ki kell osztani egy párat aztán nem fogja ezt csinálni.

Ha ő nem hajlandó normálisan beszélni hanem verekszik akk tölled se várja el h csak ülj és türd

2012. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem biztos nem kellene egy ilyen csaj
2012. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Feltenném azt az ártatlan kérdést, hogy ennek a kapcsolatnak mi értelme van...
2012. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja, hogy szavakat vágsz hozzá. Azt hittem tárgyakat:D. És én nem szeretem, ha nő kihasználja, hogy a férfi nem üthet. Én úgy ütnék meg nőt amúgy, hogy előtte többször figyelmeztetem.
2012. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
igen, már el akartam hagyni, csak ha azt mondom neki, hogy vége akkor fenyeget, hogy megöli magát meg üvölt és sír, úgy visít mint a malac, aztán jöhetnek át a szomszédok, hogy mi van... nekem ez se hiányzik..
2012. márc. 26. 11:33
 10/25 anonim ***** válasza:
beteg a csaj
2012. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!