Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb barátom barátnője ráadásul bonyolult a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal egyszerre kezdtünk udvarolni a lánynak én nem olyan feltűnően ő viszont érezhetően nyomult rá.Én elmentem egy jótékonysági rendezvényre ahol tudtam, hogy ott lesz vagy 3órát beszélgettünk ami remek volt.Haverom meg kísérgette haza, a végén ők jöttek össze mert én 2hétre elutaztam és nem voltam elég rámenős.A probléma az, hogy még mindig tetszik és ha nem is legjobb haverommal van egymás mellett van a sulis törzs helyünk és szülők is egy helyen dolgoznak szóval ott is mindig összefutunk.

Most mit csináljak bekkeljem ki még szét mennek és pár hónappal azután hívjam el randizni vagy ez szemétség lenne?Próbáltam elfelejteni de folyton összefutunk, ráadásul mikor beszélgettünk hiába én vagyok idősebb annyira érett és értelmes volt mintha én lettem volna a fiatalabb.


16/F


2012. márc. 26. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ja, meg keress mást.
2012. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
keress másik csajt koma... nem is kell irnom h miért egyértelmû
2012. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a barátoddal, hogy még tetszik neked, és ez ellen em tudsz mit tenni..

a lányt állítsátok választás elé. Ha téged választ, elfogadja a barátod! ha a barátod..

Ha őt választja, akkor meg könnyebb lesz elfelejtened, de keress más társaságot, mert fájni fog, ha vele van!


Hajrá, remélem segítettem


Drukkolok neked.

2012. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Saffet válasza:
69%
Ne keress mást! én is így jártam, VÁRTAM!! nem udvaroltam, nagyon jó baráti viszony volt köztünk, és emberileg szerezd el a tetszését, ha tetszel neki, megszeret akkor csak idő kérdése, ha meg nem az úgy is kiderül csak ne éld bele magad nagyon, mert ha bukó a lány részéről akkor neked lesz szar, de ha esélyesnek látod a dolgot akkor mindenképp add magad és ne nagyon hagyd eltávolodni magadtól!!!!! Sok sikert pajti :D
2012. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. 4. Köszi a választ.Választás elé nem állitanám mert haveromnak le se esett, hogy nekem is tetszik.A társaságát sem én keresem csak ha összefutunk nem akarok mondva csinált indokokkal lelépni.
2012. márc. 26. 23:36
 6/7 Saffet válasza:
Választás elé semmiképpen ne állítsd szerintem, mert felléphet az a tudat a lányban, hogy rosszul választott.. szeressen meg! tegyél meg érte mindent, csak az ügyeskedd ki, hogy tekintsen barátnak, de incselkedj vele, hogy merjen ő kezdeményezni! hagyd rá az irányítást mert végülis most a kisasszonyon áll vagy bukik a dolog :D így te is megnyugodsz, hogy ő választott és te mindent megpróbáltál :D
2012. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne várd, hogy ő lépjen..! Mint lány, mondom neked, hogy utálunk kezdeményezni, így minden tönkre mehet..Pont hogy neked kell tudtára adnod, vagy utalnod rá a viselkedéseddel, hogy neked tetszik, és legalább elgondolkozik azon is, hogy tényleg csak barátok vagytok-e. Ezután könnyen beléd szeret (tapasztalatból mondom), és szabad a pálya!:)


3. voltam

2012. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!